Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.

13.01.2013 r. - spacer w Parku Śląskim w Chorzowie

Nieprzeczytany postprzez m@g » 4 sty 2013, o 20:23

Już w następną niedzielę, 13 stycznia 2013 r., wszystkich, którzy chcą spalić kilka zbędnych poświątecznych kalorii, nabrać trochę formy albo po prostu spędzić czas w miłym towarzystwie, zapraszamy na kolejny spacer dogtrekkingowy.

Był już spacer mikołajkowy, teraz proponujemy Wam spacer karnawałowy czyli prosimy o przebranie siebie albo psów w stroje karnawałowe.

Spotykamy się o godzinie 11. 00 na lądowisku dla helikopterów ( wjazd koło dawnej szkoły ogrodniczej os strony ul.Siemianowickiej) w Parku Śląskim w Chorzowie .
Planowana tresa jest dość łatwa, czas spaceru ( łącznie ze swobodnym bieganiem psów na początku i na końcu) przewidziano na około 2 godziny.

Ubierzcie się wygodnie i z pomysłem, zabierzcie dobre humory i coś do picia dla siebie i dla psów.

Uwaga! Psy w czasie spaceru powinny ciągnąć na smyczach, wtedy wygodniej się idzie, dlatego ubierzcie je w szelki albo obroże ( kolczatki i łańcuszki dławikowe zabronione).

Zdjęcia z naszych poprzednich spacerów można obejrzeć na naszym FP:

http://www.facebook.com/DogMastersTrekk ... tos_albums

Telefon kontaktowy do Asi Biały, gdyby ktoś nie mógł znaleźć miejsca zbiórki 695-998-870.

Zapraszam serdecznie,może uda nam się pobić rekord poprzedniego spaceru, na którym było około 60 psów? :wink:
m@g
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: tylko towarzysko
Imię: Małgośka

Re: 13.01.2013 r. - spacer w Parku Śląskim w Chorzowie

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 4 sty 2013, o 21:46

My będziemy na pewno :D
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 6 sty 2013, o 22:12

Miałyśmy być, ale dziś Saba dostała cieczki :-((
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 7 sty 2013, o 08:15

No to sobie dziewczyna wybrała moment :(
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 7 sty 2013, o 21:07

sKate89sc napisał(a):No to sobie dziewczyna wybrała moment :(

Dokładnie :negatyw:
W zeszłym roku miała pod koniec stycznia.. liczyłam, że w tym roku też tak będzie :foch:
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez m@g » 8 sty 2013, o 11:07

Natury nie przeskoczysz, ale... mam nadzieję, że na następny spacer czyli za mniej więcej miesiąc, wybierzecie się z nami - oczywiście już szykujemy kolejną niespodziankę dla spacerowiczów :-)

A na pozostałych chętnych na spacer czekamy w najbliższą niedzielę o 11 na lądowisku - gdyby ktoś nie wiedział jak trafić ja będę wyjeżdżać ze stacji paliw BP na Pętli Słonecznej w Katowicach tak o 10.30, mogę popilotować.
m@g
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: tylko towarzysko
Imię: Małgośka

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 8 sty 2013, o 18:58

m@g napisał(a):Natury nie przeskoczysz, ale... mam nadzieję, że na następny spacer czyli za mniej więcej miesiąc, wybierzecie się z nami - oczywiście już szykujemy kolejną niespodziankę dla spacerowiczów :-)

Postaramy się zawitać na kolejny spacer ;)

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 9 sty 2013, o 09:08

Ja też odpadam, bo moja profesorka postanowiła sobie egzamin przenieść z soboty na niedziele :mur: Czyli z wagarowania nici :-((
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 14 sty 2013, o 14:04

Widziałyśmy z Sabą uczestników spaceru ;) W podobnych godzinach szkoliłyśmy się :)

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Crys » 14 sty 2013, o 20:05

A ja mam dość głupie pytanie :P

Jakbym kiedyś chciała wpaść na taki spacerek to mogę przyjechać ze swoim psiakiem, który z żadnej stronie nie przypomina owczarka niemieckiego ?? :P
Crys
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: SchroniskoweOwczarki
Imię: Kinga

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje