Adopcje owczarków niemieckich.

5cio miesięczna suka w typie DON do ODDANIA

Nieprzeczytany postprzez dariex » 07 mar 2012, 21:19

Do oddania w dobre, czułe i kochające ręce, 5 miesięczna suczka w typie długowłosego owczarka niemieckiego, czarna podpalana. Szczeniak jest po rodowodowym DON-ie, matka ON-ka.
Właściciele:
"Sunię jesteśmy zmuszeni oddać z bardzo ważnych przyczyn losowych. Decyzję tą przyszło nam podjąć z największym trudem, ale nie mamy innego wyjścia. Zależy nam na odpowiedzialnych właścicielach dla naszej Diny. W razie adopcji będziemy prosić o zgodę na przeprowadzenie wizyty również poadopcyjnej."

Sunia niehodowlana.
Oczywiście piesek posiada komplet szczepień (książeczka zdrowia), otrzyma też jako wyprawkę swoje zabawki. Dina, jak na owczarka w jej wieku przystało, jest wesołym, żywiołowym, czasem rozkosznie nieznośnym szczeniakiem. Uczona była podstawowych zasad zachowania się, ale ciągle wymaga sporo pracy. Sunia jest młoda i jest w trakcie nauki czystości, tak że może się jej zdarzyć jej jeszcze nie wytrzymać w mieszkaniu. Przyzwyczajona do dzieci. Nowemu właścicielowi na pewno odwdzięczy się bezgraniczną miłością, a w jego życie wprowadzi dużo radości. Adoptujący może liczyć na pomoc i doradztwo w szkoleniu i wychowaniu.

Szczeniak do obejrzenia i odbioru w Chorzowie.
Kontakt telefoniczny: 506 983 791


Obrazek
dariex

Klubowicz
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Wiek: 33
Lokalizacja: Krk
Pochwały: 6
Dołączył(a): 24 lis 2011, 20:05

Re: 5cio miesięczna suka w typie DON do ODDANIA

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 07 mar 2012, 21:30

"Sunię jesteśmy zmuszeni oddać z bardzo ważnych przyczyn losowych."

chyba raczej - "sunię kupiliśmy spontanicznie bo ważyła wtedy 6 kg, a teraz waży 20kg i nasze 7letnie dziecko nie może jej już utrzymać?" lub coś na podobę...?

nie mogę patrzeć na te wszystkie psiaki w potrzebie, na cholerę nasze państwo nic nie robi z tą czarnorynkową podażą psów bezpapierowych :(
LightBike: 11kg + LighttDog: 33kg = zadowolony właściciel :-)
Aga i N
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Wiek: 26
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 12
Dołączył(a): 27 lut 2011, 15:23

Re: 5cio miesięczna suka w typie DON do ODDANIA

Nieprzeczytany postprzez dariex » 07 mar 2012, 21:41

Aga,akurat znam włascicielke i dokładnie wiem z jakich przyczyn oddają psa.
Nie osądzaj pochopnie.
Dziewczyna bardzo cierpi,ze musi oddać Dinę,zwłaszcza,ze sama ją ocaliła z naprawdę kiepskich warunków i walczyła o jej zdrowie.

Obrazek
dariex

Klubowicz
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Wiek: 33
Lokalizacja: Krk
Pochwały: 6
Dołączył(a): 24 lis 2011, 20:05

Re: 5cio miesięczna suka w typie DON do ODDANIA

Nieprzeczytany postprzez Miska1250 » wczoraj, 10:15

Ja mam roczną onke od 2 dni znalazłam ogłoszenie w necie pojechałam zakochałam się od pierwszego wejrzenia i Ją mam. Powód Jej oddania był Smieszny ale czasami są przyczyny losowe które Nas zmuszają do Oddania zwierzaka ( czy to psa czy kota) Szczerz współczuje Ja nie miałam odwagi uśpić Swojego choć to było jedyne wyjście. Pozdrawiam i mam nadzieje że znajdzie dobry i kochający domek.
Miska1250
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Owczarek niemiecki: Lunka Kira Bella
Imię: Mariola
Wiek: 30
Lokalizacja: okolice warszawy
Dołączył(a): 27 lut 2012, 08:27

Re: 5cio miesięczna suka w typie DON do ODDANIA

Nieprzeczytany postprzez kalyna » wczoraj, 19:43

ehh to suczka :mur::mur::mur::mur::mur:
pby znalazła prawdziwy dobry domek na resztę dłuuugich lat :ok:

ja spotkałam się, że Państwo byli zmuszeni do oddania suczki, bo ich syn miał ciężko alergię, nawet brał jakieś zastrzyki (?)... goopia byłam i uwierzyłam, że to pies anioł.. :-((:-((:-((
okazało się, że właściciele nie mogli sobie poradzić z jej agresywnością. I ciągle chodziła w kagańcu. Więc mimo szczerych chęci ja szukam prawdziwego powodu oddania psa :(
Obrazek
kalyna
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia
Imię: Alina
Wiek: 22
Lokalizacja: Krotoszyn/Leszno
Pochwały: 6
Dołączył(a): 15 lut 2011, 10:34

Dział statystyki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post