Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Problemy i porady dotyczące wychowywania ON i DON.

Re: 7. letni owczarek niemiecki długowłosy i szczeniak

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 5 lis 2016, o 14:48

Wiem, wiem posłuszeństwo podstawa i cały czas nad tym pracujemy ... na szczęście Bonus od początku nie sprawiał w tym aspekcie problemów dużych. Na spacerach jak widział grzybiarzy przyglądał się ale nawet jak przyspieszył tempo i zaczął biec w stronę któregoś na komendę do mnie wracał. Jeśli chodzi o łosie, a u nas ich bardzo dużo, ostatnio naciełam się na parę sztuk, w momencie gdy puściły się w bieg Bonus za nimi pobiegł ale tylko kawałek i na moją komendę wrócił więc jeszcze troszkę pracy i powinno być dobrze.
Oczywiście sytuacja ma się diametralnie odwrotnie gdy podczas spaceru jest zabawka albo kij. Wtedy nie podejdzie do mnie na komendę nie ma opcji, tratuje Lilę nie patrzy się gdzie biegnie czy jest dół,góra,konar drzewa ... dlatego zabraliśmy mu zabawki podczas spaceru w lesie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem." - Edward Hoagland
trussardi
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bonus[*],Lila,Gościu
Imię: Agnieszka
Pochwały: 2

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje