Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Adelina Fide Canem

Nieprzeczytany postprzez haszysz » 6 lut 2013, o 16:39

jaka cudna sunia :lool:
piękna czarnulka :-P
Obrazek
haszysz
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Haszysz
Imię: Dagmara
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez marti855 » 6 lut 2013, o 18:55

Dziękujemy wszystkim za miłe słowa :dzięki: . Jesteśmy dumni z naszej suni :ok: :ok:

kalyna napisał(a): A jakie pany szkoleniowe macie? bo widzę, że z przeszkodami agi jest już zaznajomiona :)

Tak Adka z przeszkodami jest zaznajomiona. Na psim przedszkolu troszkę ćwiczyliśmy :-) . O dziwo przeszkody pokonywała bez problemu.
Adelcia nie boi się wyzwań, lubi uczyć się nowych rzeczy, także na pewno będziemy z nią ćwiczyć.

Na wiosnę zapiszemy Adę na jakieś szkolenie. Myślimy o Panu Marku Frycu. Może jakieś szkolenie z elementami obrony ...no zobaczymy, mamy jeszcze troszkę czasu do namysłu.
marti855
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Ewa-Hunter » 14 lut 2013, o 23:52

Piękna jest :roftl:
A zdjęcia...poezja!!!

Mizianka dla Adelinki.
Ewa-Hunter
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hunter
Imię: Ewa
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 15 lut 2013, o 11:41

Witam małą Adelinkę.

Już nie taką małą, hihi
Obrazek Obrazek
Carmella
Kociara, która zeszła na psy
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez matinee » 15 lut 2013, o 12:28

Oo, przegapiłam wcześniej wątek mojej pięknej "wnusi"! Witamy Adelinkę bardzo cieplutko! Z wielką przyjemnością obejrzałam zdjęcia Adelinki z sesji, którą zrealizowali jej Pańciostwo w czasie pierwszych odwiedzin, miała wtedy chyba miesiąc...
Śliczna była od urodzenia i śliczna panna z niej wyrosła. Na ostatnim zdjęciu wejrzenie ma bardzo podobne do mamusi :-)

marti855 napisał(a):Na wiosnę zapiszemy Adę na jakieś szkolenie. Myślimy o Panu Marku Frycu. Może jakieś szkolenie z elementami obrony ...no zobaczymy, mamy jeszcze troszkę czasu do namysłu.

Bardzo dobry pomysł - gorąco polecam Marka Fryca, bardzo mi kiedyś pomógł z Ursą, w czasie jednego spotkania wiele mnie nauczył i wyprostował moje błędy. Jest świetnym szkoleniowcem. Myślę, że Ada się doskonale sprawdzi w szkoleniu obronnym - jest bardzo łupowa, a równocześnie zrównoważona i, z tego co wiem, dobrze prowadzona wychowawczo... :ok:

Pozdrawiamy serdecznie - dla Adelinki drapanko za uszkiem ode mnie i lizajki od Ursy i Alama :-P
Companionship with a dog touches the broader issue of our relationship with all of creation and with the Creator (Monks of New Skete)
Obrazek
matinee
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa i Alamo
Imię: Grażyna
Pochwały: 76

Nieprzeczytany postprzez marti855 » 16 lut 2013, o 21:18

Dziękujemy za mizianki, drapanki i pozdrowienia dla Adelinki :dzięki: . Wszystkie pieszczoty zostały przekazane :-) :-) nawet podwójnie :lool: .

Zdjęcie z ostatniego spaceru w lesie. Ada znalazła sobie „mały” patyczek. Była bardzo zdziwiona, że nie może go zabrać do domu …

Obrazek

Obrazek
marti855
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez marti855 » 12 maja 2013, o 19:02

MAJÓWKOWO :-)

Obrazek
marti855
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez marti855 » 12 maja 2013, o 19:05

Obrazek
marti855
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez marti855 » 12 maja 2013, o 19:07

Obrazek
marti855
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez marti855 » 12 maja 2013, o 19:09

Obrazek
marti855
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje