Owczarki niemieckie które znalazły dom.

Re: Adoptuję

Postprzez Kasia » 31 maja 2012, 20:29

Oczywiście będę relacjonować! :-)dzisiaj Malta miała zabieg sterylizacji i pisałam w tej sprawie jak poszło i jak sie czuje jednak nie mam jeszcze wiadomości, ale jestem pewna że wszystko poszło gładko :-)
Kasia
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Malta
Imię: Kasia
Wiek: 29
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5
Dołączył(a): 30 mar 2012, 03:10

Re: Adoptuję

Postprzez Kasia » 04 cze 2012, 22:34

Jestesmy z Malta juz w domku :-)umeczone strasznie kawal drogi pokonane. Malta cudownie zniosla podroz jest wspanial! Teraz odpoczywa po ciezkim dniu. Jutro wiecej napisze bo jak narazie nie mam neta i pisze z telefonu. Pozdrawiam :-)
Kasia
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Malta
Imię: Kasia
Wiek: 29
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5
Dołączył(a): 30 mar 2012, 03:10

Re: Adoptuję

Postprzez kalyna » 04 cze 2012, 23:13

Kasia napisał(a):Jestesmy z Malta juz w domku :-)umeczone strasznie kawal drogi pokonane. Malta cudownie zniosla podroz jest wspanial! Teraz odpoczywa po ciezkim dniu. Jutro wiecej napisze bo jak narazie nie mam neta i pisze z telefonu. Pozdrawiam :-)

super wiadomość :yahoo::yahoo::yahoo:

czekamy na domowe fotki :ok:
Obrazek
kalyna
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Wiek: 22
Lokalizacja: Krotoszyn/Leszno
Pochwały: 9
Dołączył(a): 15 lut 2011, 11:34

Re: Adoptuję

Postprzez dor_cia » 05 cze 2012, 07:09

:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:
Od wczoraj zaglądam do tego wątku i już nie mogłam doczekać się wieści ;-)
Cieszę się, że Malta jest już z Wami, teraz już same wspaniałe i szczęśliwe chwile - tego Wam z całego serca życzę! I niecierpliwie czekam na fotki :ok:
Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią
dor_cia
Avatar użytkownika
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 6
Dołączył(a): 19 mar 2012, 18:46

Re: Adoptuję

Postprzez Carmella » 05 cze 2012, 07:25

szczęśliwego życia razem!!!!
Carmella
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Lokalizacja: Podbeskidzie
Pochwały: 5
Dołączył(a): 16 cze 2011, 13:12

Re: Adoptuję

Postprzez mój pies » 05 cze 2012, 11:27

No to SUPER :yahoo::ok:
Możesz założyć jej osobny wątek i pokazać foteczki. nie możemy sie doczekać :-)
Obrazek

Co każdy posiadacz psa przeczytać powinien: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 20:51

Re: Adoptuję

Postprzez Wilania » 05 cze 2012, 18:34

I jak Wam idzie?
Wilania

Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Wirus
Imię: Ania
Wiek: 25
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 2
Dołączył(a): 14 kwi 2012, 17:23

Re: Adoptuję

Postprzez Kasia » 05 cze 2012, 21:04

No dzisiaj mam już neta podłączonego w nowym mieszkanku i mogę spokojnie relacjonować wydarzenia :)jutro założę jej nowy wątek, dam tutaj znać gdzie można nas znaleźć i umieszczę zdjęcia, bo narazie to kolejny dzień pełen wrażeń ;)i dopiero teraz siadłam trochę do neta i padam ze zmęczenia. W skrócie powiem że Malta jest cudowna!!! Jestem nią zauroczona na maxa dzisiaj mnie noskiem szturchała o 4:30 że chce jej się wyjść :lool:i cóż było robić trzeba wstać i iść potem w ciągu dnia masa spacerów, ale mnie przebiegła cwaniara po pierwszej próbie spuszczenia ze smyczy trzymała sie nogi cudownie ale na kolejnym spacerze "dała nogę"!!! teraz nie ruszamy się bez smyczki treningowej bo chcę żeby ganiała trochę, chociaż nie może za bardzo jeszcze bo szwy ściągamy w piątek i boję się że szalona uszkodzi ranę. Nauczyłyśmy się też dzisiaj chodzić po schodach hehe ;-)nie sądziłąm, ja głupol :głupol:, że pies może mieć z tym problem ale jest już okey jak dla mnie to bardzo szybko łapie o co chodzi :-)nawet bez pokazywania jej legowiska wiedziała gdzie ma się położyć żeby odpocząć trafiła w 100 hehe. Dzieci kocha ponad wszysko jak tylko je usłyszy pędzi w ich kierunku żeby się z nimi przywiatać, a jak Damian, mój syn wyszedł na podwórko, to leżała cały czas przy drzwiach aż wróci, miałam wrażenie że jest smutna i zaniepokojona. Miała też próbę pozostania samej w domu i zdała ją na 6 tkę nie było żednego krzyku ani demolki mieszkania :lool:Przepraszam że bez zdjęć dzisiaj ale padam ze zmęcznia a to trochę roboty przy tym jest, tym bardziej że jeszcze nie zgrane na kompa, ale jutro już nadrobię zaległości :-)
Kasia
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Malta
Imię: Kasia
Wiek: 29
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5
Dołączył(a): 30 mar 2012, 03:10

Re: Adoptuję

Postprzez dor_cia » 05 cze 2012, 21:19

Kasia - ja umierałam z ciekawości co się dzisiaj u Ciebie wydarzyło. ;-)
Ale na takie wieści warto było poczekać :yahoo:Bardzo się cieszę, że tak szybko i tak bardzo się wszyscy zżyliście. Po tym co piszesz widać, że Malta to mądra "dziewczyna" i będziecie z nią szczęśliwi. :yahoo:Miała sunia ogromne szczęście, że ją wypatrzyłaś :ok:Trzymam kciuki - oby tak dalej !!!I do następnego zobaczenia - już w galerii - Malta musi mieć tam swój wątek :-)
Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią
dor_cia
Avatar użytkownika
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 6
Dołączył(a): 19 mar 2012, 18:46

Re: Adoptuję

Postprzez Wilania » 05 cze 2012, 21:29

Miło się czyta Twój opis, Kasiu. Bardzo się cieszę, że się tak udanie dobraliście :).
Wilania

Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Wirus
Imię: Ania
Wiek: 25
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 2
Dołączył(a): 14 kwi 2012, 17:23

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje