Owczarki niemieckie które znalazły dom.

Adoptuję

Nieprzeczytany postprzez Kasia » 20 maja 2012, 11:30

Witam wszystkich,
Długo się zastanawiałam czy adoptować psinę w potrzebie czy zakupić szczeniaczka i zdecydowałam się na adoptowanie suni ONki w wieku do ok 3 lat. Do zaoferowania jej mam mieszkanie w bloku ale masę spacerów i terenów do biegania ponieważ mieszkam na wsi. Mam też synka 8 lat i siostrzenicę w wieku 2 lat która bywa u mnie dość często, więc oczywistym jest że ona musi lubić dzieci i je akceptować. Jeśli ktoś ma namiar na taką sunie w potrzebie to proszę dać znać. Transport z każdego miejsca nie jest problemem mogę po nią pojechać nawet na koniec Polski :-)
Kasia
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Malta
Imię: Kasia
Wiek: 29
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5
Dołączył(a): 30 mar 2012, 03:10

Re: Adoptuję

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 20 maja 2012, 12:37

http://tablica.pl/zwierzeta/psy/?q=owcz ... ecki+oddam - może poszukaj tu ? ;)
fajnie, że są jeszcze tacy, którzy chcą pomóc zwierzakom szukającym domów ;):ok:
pozdrawiam ! :)
ps. weszłam jeszcze na stronę schroniska w moim mieście i znalazłam fajną sunię : http://www.fauna.rsl.pl/podstrona.php?s ... 1&strona=2 (chodzi mi o tą 2,5 roczną Sabę :)mieści się w pani kryteriach ;)) i jeszcze trochę owczarkowatą Biankę - http://www.fauna.rsl.pl/podstrona.php?s ... i&id_kat=3 oraz młodziutką Sabinkę : http://www.fauna.rsl.pl/podstrona.php?s ... 3&strona=7 i jej rówieśniczkę, również owczarkowatą Korę : http://www.fauna.rsl.pl/podstrona.php?s ... &strona=10 :)
mam nadzieję, że pomogłam ! ;)
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.
sandrula811
Avatar użytkownika
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Wiek: 12
Lokalizacja: Śląsk
Dołączył(a): 25 mar 2012, 15:29

Re: Adoptuję

Nieprzeczytany postprzez Kasia » 20 maja 2012, 13:26

Dziękuję Sandra za pomoc :-)Cholerka tylko że wszystkie mi się podobają i którego teraz wybrać :-(dlatego też boję się jechać do schroniska bo mi chyba serce pęknie ale muszę się przełamać i zdecydować bo wszystkim nie jestem w stanie domku zapewnić, dlatego chociaż jednemu biedactwu pomogę. Jeszcze raz dziękuje Ci Sandro za pomoc
Kasia
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Malta
Imię: Kasia
Wiek: 29
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5
Dołączył(a): 30 mar 2012, 03:10

Re: Adoptuję

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 20 maja 2012, 13:28

nie ma za co :)ja też tak mam..wystarczy, że pooglądałam troszkę zdjęć tych biedaków i już bym chciała wszystkie przygarnąć ! :(
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.
sandrula811
Avatar użytkownika
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Wiek: 12
Lokalizacja: Śląsk
Dołączył(a): 25 mar 2012, 15:29

Re: Adoptuję

Nieprzeczytany postprzez Kasia » 20 maja 2012, 13:32

Faktycznie Saba jest imponująco obawia mnie tylko jej nerwowy nawyk a ja pracuje więc musiałaby z 8 godzinek sama w domku posiedzieć, ale zadzwonię i wypytam o nią. Jeszcze raz bardzo dziękuję ;-)
Kasia
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Malta
Imię: Kasia
Wiek: 29
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5
Dołączył(a): 30 mar 2012, 03:10

Re: Adoptuję

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 20 maja 2012, 13:37

hmm.. myślę, że wystarczyłoby trochę pracy nad nią i było by OK :ok:;)
gdyby dostawała jakieś gryzaki, czy inne zabawki i odpowiednio by się ją nimi zainteresowało olała by swój ogon :D
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.
sandrula811
Avatar użytkownika
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Wiek: 12
Lokalizacja: Śląsk
Dołączył(a): 25 mar 2012, 15:29

Re: Adoptuję

Nieprzeczytany postprzez Kasia » 20 maja 2012, 13:41

Właśnie też tak myślę ;-)popracuję nad nią i jak poczuje się bezpieczna to i ten nawyk jej minie :-)
Kasia
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Malta
Imię: Kasia
Wiek: 29
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5
Dołączył(a): 30 mar 2012, 03:10

Re: Adoptuję

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 20 maja 2012, 13:53

Sama mam suńkę adoptowaną. Trzymam za znalezienie TEGO psa !
Carmella
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Lokalizacja: Podbeskidzie
Pochwały: 5
Dołączył(a): 16 cze 2011, 13:12

Re: Adoptuję

Nieprzeczytany postprzez Kasia » 20 maja 2012, 13:54

Napisałam właśnie @ do schroniska z prośbą o więcej informacji na temat Saby m.in. czy toleruje dzieci bo to dla mnie kluczowy warunek
Kasia
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Malta
Imię: Kasia
Wiek: 29
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5
Dołączył(a): 30 mar 2012, 03:10

Re: Adoptuję

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 20 maja 2012, 13:58

:yahoo:- moja propozycja przypadła pani do gustu ! :)jeśli się pani zdecyduje, będzie miała pani śliczną imienniczkę mojej psicy :D
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.
sandrula811
Avatar użytkownika
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Wiek: 12
Lokalizacja: Śląsk
Dołączył(a): 25 mar 2012, 15:29

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje