Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Agnieszka i malinois

Nieprzeczytany postprzez saJo » 28 maja 2012, o 14:27

Witam wszystkich!

Część z Was być może zna mnie z innych for, głównie "sportowych".
Mam na imię Agnieszka. Przez długi czas mieszkałam w Olsztynie, gdzie zalozylam oraz przez kilka lat prowdzilam klub DIMICO i większość osób kojarzy mnie właśnie z tym miastem. Jednak w zeszłym roku przeprowadziłam się i obecnie mieszkam w Czechach, 15 km od granicy w Cieszynie.

Posiadam i trenuję z owczarkami belgijskimi malinois, na chwile obecna sztuk 2, Whisky (LETS GO WHISKY from Mike's Place) i Gandhi (GANDHI from Mike's Place). Trzeci, Absinth w drodze :) Glownie zajmuje sie IPO, ale poza tym pracuje z ludzmi, ktorzy chca miec po prostu grzeczne pieski. Milosc do pracy z psami wziela sie...w sumie nie wiem skad :D ale intensywnie zaczela sie rozwijac od pojawienia sie mojego pierwszego psa, ONka Bolsa {'} (ARES Vigor).

Więcej o mnie można się dowiedzieć na dwóch blogach.

http://szkoleniepsow-cieszyn.blogspot.com/
http://sajodrinkteam.blox.pl/html
saJo
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Imię: Agnieszka
Pochwały: 1

Re: Agnieszka i malinois

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 28 maja 2012, o 15:23

witamy na forum :welcome:
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 28 maja 2012, o 16:54

Cześć, oczywiście że kojarzę :-)
Witaj na najgrzeczniejszym owczarkowym forum pod słońcem ;-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez PaulinaSzajba » 28 maja 2012, o 20:40

Witajj !! :)):):
Kocham malinki !!!!
PaulinaSzajba
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 29 maja 2012, o 07:40

Witaj :)
Obrazek Obrazek
Carmella
Kociara, która zeszła na psy
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez tyllkaaa » 29 maja 2012, o 09:31

Witamy :)
tyllkaaa
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 31 maja 2012, o 15:29

Witamy :-)
Szczerze mówiąc, gdy byłam na jednodniowym szkoleniu z moim owczarkiem niem. spotkałam się właśnie z Ow. Belg. Malinois. Gdy staliśmy i rozmawialismy w grupie, owy owczarek (nie pamietam płci) przyniósł mi drewniany aport pod nogi prosząc o zabawę w przeciąganie. Pierwszy raz miałam taką sytuację, jakie to super uczucie! :-) Bardzo sympatyczne pieski!
Kiria
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zulus

Nieprzeczytany postprzez Dominika. » 1 cze 2012, o 06:45

Witamy!
Piękne psy, bardzo podobają mi się OB, nawet kiedyś takiego psa chciałam. :D
Dominika.
Losowy avatar
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Anu
Imię: Dominika

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje