Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Problemy i porady dotyczące wychowywania ON i DON.

Re: Agresja do innych psów.

Nieprzeczytany postprzez xkasia » 13 gru 2012, o 22:16

Właśnie staram się tak robić odwracać uwagę i tak dalej ale nie zawsze skutkuje. U mnie problemem raczej nie jest sama kotka bo ma 6 lat i nie chce się bawić w sumie bardziej ucieka ale nigdy nie drapnęła jej. Bardziej mi się wydaje, że moja sunia ma trochę problemy socjalizacyjne. Ale ostatnio w ramach eksperymentu wzięłam kotkę na ręce przytrzymałam ją tak by nie mogła drasnąć suni i dałam suni ostrożnie do powąchania i po takim zapoznaniu już przynajmniej nie goni tak kota, ale jeszcze się ekscytuje i czasami szczeka. Wydaje mi się że możliwe jest że kot się boi i ucieka a ta nie wiedząc co to jest uciekające goni ją. Będę musiała chyba popracować nad tym by być atrakcyjniejsza od kota. :lool:

Gorzej jest na spacerach gdy zobaczy takiego małego zwierzaka wtedy muszę zmieniać z nią kierunek spaceru, bo zaczyna tak szczekać że masakra. Albo jak podejdę do takiego zwierzaka żeby obwąchała (jak podchodze to przestaje szczekać ) to wtedy taka właścicielka psiaka stwierdza że już późno i musi już iść. Więc nawet nie mam możliwości oswoić jej/ przekonać do takiego psiaka.
xkasia
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje