Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Ajra [*] Fanta i Malina

Nieprzeczytany postprzez magda » 8 gru 2013, o 12:19

Witajcie :welcome: urodziłam się 10 stycznia 2010r, zatem niedługo będę miała urodziny :)
Nazywam się Ajra :lool: Jako szczeniak trochę rozrabiałam,no ale jaki maluch tego nie robi? Chodzę bardzo często na spacery do lasu :on:
Mam wspaniałą rodzinę i psich przyjaciół, teraz nastały chłody więc śpie w domu, bo tak to mi za gorąco i wole spać na dworze :yahoo:
Ale i tak bardzo lubię zime,a zwłaszcza śnieg, mam go dopiero dwa dni i nacieszyć się nie mogę, pańcia na pewno doda fotorelacje z moich zmagań śnieżnych ;-) Jestem też bardzo miła, po czasie, na obcych głośno szczekam i nie wpuszczam na mój teren,ale po chwili, popatrzeniu,rozmyśleniu,obwąchaniu każdy może mnie wymiziać, a jak chce opuścić podwórko no to pańcia musi przytrzymać,bo mogłabym dziabnąć :-P Ale co tam i tak jestem wspaniały pies, mam nadzieję że też tak sądzicie? ;-)
A oto moje zdjątka, miłego oglądania

wczoraj było baaardzo wietrznie, mamy kilka zdjęć gdzie troche sierść sie potargała :-P
ale za to dzisiaj piękna pogoda :-) i mamy film z wczorajszego spaceru http://www.youtube.com/watch?v=QjuRMkdO2OE

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 24 wrz 2014, o 15:41 przez magda, łącznie edytowano 6 razy
magda
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ajra(*) i Fanta
Imię: Magda

Re: Ajra

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 8 gru 2013, o 13:38

Ajra jest naprawdę śliczna,niech się zdrowo chowa.Pozdrawiam Ja i 13 miesieczna Kora
danuta waniek
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez martakaminska » 8 gru 2013, o 13:52

Ależ cudna snieżna bestia!:))
Obrazek
Obrazek
martakaminska
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luna, Famir Morrales
Imię: Marta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 8 gru 2013, o 14:26

Hmmm a mnie nie pokoi to że "trzeba trzymać bo dziabnie".
Poradzimy Ci na to coś - cwiczy ktoś z nią posłuszeństwo? Pies powinien umieć siedzieć z tyleczkiem na miejscu kiedy Panciostwo tego wymaga. :)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez malkin » 8 gru 2013, o 14:32

Witamy na forum
malkin
Początkujący owczarkarz
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez magda » 8 gru 2013, o 14:32

bez problemu siedzi jak jej sie powie, np wtedy gdy mama lub tata wjeżdza samochodem na podwórko ( bo lubiła biegać tuż przed samochodem) powiem jej żeby siedziała z dala od samochodu i siedzi dopóki nie powiem, że może już iść :)
a jak ktoś obcy przychodzi zazwyczaj jest zamykana na tę chwilę w kojcu, chociaż wiem że nic by nie zrobiła,ale jak to się mówi psu się nie wierzy
magda
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez magda » 9 gru 2013, o 13:52

z wczorajszego wieczornego spaceru :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
magda
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Carlos1982 » 9 gru 2013, o 19:36

Piękna sunia - zdjęcia w śniegu są super. Sam nie mogę się doczekać kiedy u nas śnieg spadnie i Sheila będzie uprawiać śnieżne szaleństwo. Pozdrawiamy serdecznie!
Carlos1982
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sheila
Imię: Łukasz
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez magda » 10 gru 2013, o 18:01

W kwietniu byłam na poligonie w Drawsku, mieli w Żandarmerii dwa owczarki,niestety imion nie pamiętam, ten użytkowy wyszukiwał broń,a gdy znalazł kładł się przy tym, natomiast drugi onek wyszukiwał narkotyki i jak znalazł to szczekał,a oto kilka zdjęć mojego wykonania :) Mam też gdzieś filmiki jak pokazywały to co umieją,ale gdzie ja je mam? Tego nie wiem..
Ten użytkowy uwielbiał bawić się piłeczką,natomiast ten drugi aportem :-P

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
magda
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez magda » 15 gru 2013, o 09:24

Dodaje kilka zdjęć mojej suni :)

Taki znudzony psiak :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
magda
Początkujący owczarkarz

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Opcje