Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Akcesoria. Co w najbliższym czasie planujesz zakupić?

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 22 lut 2011, 09:54

Co w najbliższym czasie planujecie kupić dla swoich pociech?

U nas najpilniejsza jest psia szczoteczka i pasta do zębów, bo odkąd V. nie może jeść nic poza dwoma głównymi posiłkami mocno mu pożółkły zębiska.

Od roku :lol:czaimy się na zestaw do dogtrekkingu, ale nie mogę się zdecydować czy zainwestować w polską Hifikę czy ManMata, no i które szelki wybrać - jest ich kilka rodzajów. Macie w tym jakieś doświadczenie?
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Akcesoria. Co w najbliższym czasie planujesz zakupić?

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 22 lut 2011, 12:05

Tomek napisał(a):
Od roku :lol:czaimy się na zestaw do dogtrekkingu, ale nie mogę się zdecydować czy zainwestować w polską Hifikę czy ManMata, no i które szelki wybrać - jest ich kilka rodzajów. Macie w tym jakieś doświadczenie?


od hiffiki trzymaj się jak najdalej (o tym powie Ci każdy zaprzęgowiec -prawda Janku? ;)) z ta hifiką jest troche jak z kupnem malucha- no niby auto i niby jeździ ale...
ja zdecydowanie polecam ManMata
co do rodzaju szelek, to jest to zależne od tego co chcesz z psem robić i jak ona sam się w tych szelkach zachowuje.
Sledy- (szorki długodystansowe) świetnie się sprawdzają (oprócz normalnej pracy w zaprzęgu) gdy pies jest nauczony ciągnąć co nie znaczy , że będzie mu się że ciągnęło źle ;)to wszystko kwestia wyprubowania najlepszego rodzaju dla siebie ( ja na przykład wiem , że muszę kupić Szamanowi guardy do jazdy na rowerze- bo mi się byk tak rozleniwił, że biegnie obok roweru i sledy nachodzą mu przez to na głowę)

a jeśli na przykład chciałbyś wesprzeć nasze polskie rodzime firmy to z czystym sumieniem mogę polecić Ci sprzęt negro-team (pasy, liny)opierają się na sprawdzonych modelach MM a są ciut tańsze ;)
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szyszka
Lokalizacja: katowice
Pochwały: 9
Dołączył(a): 13 lut 2011, 16:04

Re: Akcesoria. Co w najbliższym czasie planujesz zakupić?

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 23 lut 2011, 08:44

Dzięki za info Agrafka, sprawdzę tę firmę. Przeznaczenie ekwipunku, to spokojny leśny, lekko-górski dogtrekking. Dystans do 10km.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Akcesoria. Co w najbliższym czasie planujesz zakupić?

Nieprzeczytany postprzez Basia W » 24 lut 2011, 20:09

To ja planuję kaganiec chopo (zastanawiam się jeszcze nad rozmiarem), łańcuszek zaciskowy, rozgryzacz - wszystko już mam w koszyku w IPO sklepie, tylko coś nie mam kaski na koncie w tym miesiącu :?
Basia i Schila z Atarova Dvora
Obrazek
Obrazek
Basia W
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Schila
Imię: Basia
Wiek: 41
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Dołączył(a): 13 lut 2011, 11:42

Re: Akcesoria. Co w najbliższym czasie planujesz zakupić?

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 01 mar 2011, 11:45

Znam ten ból Basia. :(
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Akcesoria. Co w najbliższym czasie planujesz zakupić?

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 01 mar 2011, 12:32

Ja polecam sleedy i linę ze sklepu: http://www.husky.org.pl/produkty_lista/?cat1=1&cat2=34

czyli:
Linka z amortyzatorem gumowym do Cani Cross + karabinki srebrne
Obrazek

i Szorki2 w rozmiarze XXL (na Nazgulińskiego ok. 32-33kg wagi ale myślę że do 35-36kg będą ok)
Obrazek

Ja planuję zrobić lub zakupić:
do posłuszeństwa: koziołek (ok 1kg - zrobić lub w ostateczności zakupić), drewienka do OBI (zrobić), może łańcuszek zaciskowy mocnego stopu,
do BikeJoringu: przydałaby się mocniejsza rama bo tej mi szkoda, lub drugi rower :lol:

właśnie zakupiłam na dogomaniackim bazarku podróżną miskę dla psa, zabawke do wody, a na alledrogo mosiężne adresówki które... dam komuś do przyspawania do kółeczek w obrożach. Chociaż na złodzieja to i żadna adresówka nie pomoże :(

A tak w ogóle to witam w oazie spokoju 8-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Akcesoria. Co w najbliższym czasie planujesz zakupić?

Nieprzeczytany postprzez KasiaMagdalena » 01 mar 2011, 12:55

Dzisiaj kupiłam freezby, na początek takie najzwyklejsze, Rio jest bardzo nakręcony, na to za czym może pobiec i złapać. Ostatnio bardzo lubi łapać smakole w locie, już się cieszę jak go wkręci freezby. Muszę tylko nauczyć się tych rzutów, no i uważać żeby psisko się nie połamało :)
KasiaMagdalena
Losowy avatar

Re: Akcesoria. Co w najbliższym czasie planujesz zakupić?

Nieprzeczytany postprzez Wolf » 01 mar 2011, 13:15

No może nie kupić ale zrobić ( chociaż z zakupionego materiału ) , jesteśmy na etapie robienia kojca . Z tego co juz policzyłem to bedzie tańszy o połowe od tego który można kupić na all.
Wolf
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Wiek: 42
Lokalizacja: Małopolska
Dołączył(a): 13 lut 2011, 09:50

Re: Akcesoria. Co w najbliższym czasie planujesz zakupić?

Nieprzeczytany postprzez Donka » 01 mar 2011, 13:41

Ja się przymierzam do zakupu kamizelki Gappaya z systemem Fontana i mam już nawet ją dodaną do zakładek :P
www.trojangold.pl
Donka
Avatar użytkownika
Świeżak
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Wiek: 43
Lokalizacja: Warszawa
Dołączył(a): 15 lut 2011, 18:56

Re: Akcesoria. Co w najbliższym czasie planujesz zakupić?

Nieprzeczytany postprzez malkin » 01 mar 2011, 21:05

dobra świecacą obrożę aby widzieć psa w ciemności.
Zastanawiam się nad jaką i niewiem. :?:
malkin
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 2
Dołączył(a): 17 lut 2011, 20:30

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post