Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

alergia

Nieprzeczytany postprzez dagsam » 08 lip 2011, 11:48

hej, mam takie pytanko co do alergii.. Na mojej Nice pojawiaja sie strupki, kiedys juz tak miala pojawiy sie one jak zastosowalam fiprex, no i czesto sie drapala.. jak zaczelam stosowac Advantix to zniknely strupki i przestala sie drapac.. no i znow sa.. i przypuszczam ze to moze byc pokarmowe.. no ale puszki odstawilam bo miala rozwolnienie, przeszlam na Barf po kurczaku czesciej sie drapala, wiec dostawala wolowine i cielecine i czasem indyka i rzadziej sie drapala, teraz podjada troche suchej karmy i niestety trafilysmy na kurczaka i znowu sie czesciej troche drapie.. i tak sie zastanawiam czy to wlasnie moze byc uczulenie, bo Nika nigdzie nie lysieje, tylko pojawiaja sie czasami te strupki i troche czesciej sie drapie ale nie ma podraznionej skory czy cos.. wiec czy to moga byc objawy alergii?
Obrazek
dagsam
Losowy avatar
Świeżak
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Nika
Imię: Daga
Wiek: 25
Dołączył(a): 04 lip 2011, 14:34

Re: alergia

Nieprzeczytany postprzez Rex » 09 lip 2011, 14:04

Mój Rex z kolei jak za bardzo niucha w trawie albo jak skoszona jest to jeszcze bardziej to przy nosie robią się mu takie wyłysienia i przy oczach a na pysku bo psa to swędzi to łapami drapie i pojawiają sie takie strupki i ma to co roku w tym roku znów mu się pojawiło w zeszłym to nawet gadali pewne głupki,że ma nużyce ale robiliśmy pare razy badania w odstępach i nic co sie okazało to nasz ma alergie może u twojego psa też tak jest a byliście u weta co powiedział na to?
Kasia i Rex Schaferhund Lang Haar

Obrazek
Rex
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
1 rok członkostwa
Wiek: 33
Lokalizacja: Gdynia
Dołączył(a): 15 lut 2011, 00:36

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post