Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wspominamy zwierzaki które odeszły.

Amba radość mojego życia odeszła

Nieprzeczytany postprzez niya » 13 mar 2017, o 16:30

Dawno nie byłam na tym forum, widzę sporo nowych uczestników, ale był czas kiedy siedziałam z Wami od rana do wieczora, skąd czerpałam wszystkie cenne informacje na temat naszych milusińskich, zawsze z gulą w gardle czytałam ten dział i bardzo mocno współczułam wszystkim, którym psie serca odeszły. Dziś z ogromną rozpaczą sama tu muszę napisać. Jestem to winna sobie, Wam, Ambie. Tu ją podziwialiście, chwaliliście, tu mi doradzaliście, pocieszaliście.
Amba wczoraj odeszła, miała rozległy nowotwór, guz był już nieoperacyjny, musieliśmy jej pozwolić odejść. Żyła zdecydowanie za krótko i pozostawiła po sobie ogromną rozpacz. Nie sądziłam, że to taki ogromny ból :(

,,Bo żaden pies na świecie nie odchodzi całkiem. Gdy z człowiekiem wymienią się duszy kawałkiem,to jej przybywa... Z duszą jak ze szczęściem jest: więcej duszy ma człowiek i więcej ma pies"
Amba była z nami 6 lat, 3 miesiące i 13 dni
Obrazek
Od 30.03.2018 jest z nami Sara, 2-letnia ON-ka ze schroniska :)
Obrazek
niya
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba[*], Sara
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Re: Amba radość mojego życia odeszła

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 13 mar 2017, o 17:16

Tak bardzo mi przykro :-(( :-(( Trzymaj się :(

Kala się tam nią zaopiekuje :-)
xxxkaluniaxxx
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 10

Nieprzeczytany postprzez Ksena » 13 mar 2017, o 20:35

Ogromnie współczuję!
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ksena
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hera i Aria
Imię: Karolina
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 13 mar 2017, o 20:46

O boże, nie wierzę...
Wasze historie zawsze miło się czytało, wręcz wywoływały dużo śmiechu i wiele razy do nich wracałam i zawsze się uśmiechałam. Cudowny, mądry, kombinatorski owczar, którego bardzo kochaliście.
Amba odeszła zbyt szybko, to jest wielka szkoda :-((

Mój Ciapuś też jest za TM, razem będą brykać, tam już ich nic nie boli, są tam zdrowe. Ciapek miał guza mózgu i też musiałam podjąć tą straszną decyzję, także wiem co czujesz i jak to boli... :empatia:
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez .Dorka. » 13 mar 2017, o 21:16

Nie miałam możliwości poznać Amby. Jednak wiem co to znaczy stracić przyjaciela . Współczuję trzymaj się . :-((
.Dorka.
Losowy avatar
Klubowicz
1 rok członkostwa
Imię: Dorota

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 13 mar 2017, o 21:45

bardzo mi przykro :-((
Paulina K.
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 12

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 14 mar 2017, o 09:46

Bardzo mi przykro :(
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 15 mar 2017, o 08:13

Przykro mi :(:(:( to niesprawiedliwe :(:(:(
Tak krótkie jest psie życie... ludzkie... tak kruche... tak kruche....
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 16 mar 2017, o 21:32

Witaj kochana...bardzo Tobie wspołczuję, wiem jak cierpisz, bo sama przez to przechodzilam z moja poprzednia ON-ka, ale na pocieszenie moge dodac, że tam za TM nie ma bólu, choroby, cierpienia, a tylko radosc z przebywania z innymi psiakami. Trzymaj sie kochana, pozdrawiam wraz z Kora, ktora daje Tobie łapeczkę na otarcie łez.
danuta waniek
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 27 mar 2017, o 12:19

Danusiu, tak bardzo mi przykro :(
Też rzadko bywam na forum. Aż mnie zmroziło jak przeczytałam tytuł wątku :-(( Zawsze z ogromną radością zaglądałam do waszej galerii, tyle uśmiechu mi przynosiły wyczyny Amby, taki był z niej słodki urwis.
Zbyt szybko nas zostawiają, mówią, że czas leczy rany, może i leczy ale blizny zostają. Ja na pewno będę ją pamiętała.

Dla Amby [*]
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Pochwały: 16

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje