Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Gamoń

Nieprzeczytany postprzez Donka » 1 mar 2011, o 04:06

Ależ piękny jest Amonek i taki dostojny :P zdjęcia też piękne ale nie ma się co dziwić skoro są autorstwa Jangcego a jak wiadomo z niego jest prawdziwy mistrz fotografii :D
www.trojangold.pl
Donka
Świeżak
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez KasiaMagdalena » 1 mar 2011, o 13:45

Amon pięknie wyszedł na zdjęciach (Gamonia nie widzę ;) )

Brawurko, jak po tym lesie będziemy chodzić skoro w nim tyle "dziczyzny", chyba że na lince Rio będzie się uczył komendy "nie" w rozproszeniach :lol:
KasiaMagdalena
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 6 mar 2011, o 13:59

wczorajszy rudzki Gamoń ;)

Obrazek

Obrazek

więcej fotek tutaj ;)
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 6 mar 2011, o 16:38

Agrafko, dziękujemy za przemiłe spotkanie i z zdjęcia. No i do zobaczenia :)
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez malkin » 6 mar 2011, o 18:08

ten to się nic a nic nie zmienia
malkin
Początkujący owczarkarz
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 7 mar 2011, o 19:43

Justa, zmienia się, zmienia. Pysio siwieje ... A już wiem, Ty byś chciała, żeby wyłysiał! :lol:

i 2 fotki z soboty:
Z Parysem
Obrazek

I moje kochane pycho solo
Obrazek
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez malkin » 7 mar 2011, o 21:14

Brawurka napisał(a):Justa, zmienia się, zmienia. Pysio siwieje ... A już wiem, Ty byś chciała, żeby wyłysiał! :lol:

i 2 fotki z soboty:
Z Parysem
Obrazek

No wiesz ty ciotka? Ja tak wcale nie sądzę . A ja nie widzę co by się zmieniał i już i krropka. A moja również siwieje i co?
DAłaś mi zagwostkę na tym zdjięciu i myśłę..... myślę....... i myślę..........
malkin
Początkujący owczarkarz
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez dominika-lana » 10 mar 2011, o 10:34

Piękne psy i ta ich barwa poprostu kocham takie rudzielce :)
dominika-lana
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 10 mar 2011, o 17:52

Jak Janek będzie kiedyś potrzebował dubla Parysa do synchronicznego skakania przez ławki, chodzenia po rurach itd. to już wiadomo kogo zatrudni ;) Chyba gen tego umaszczenia ma też wpływ na odwoływalność przy zwierzynie :lol:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 4 sie 2011, o 20:18

Co tu taka cisza? :pala :pala :pala Przyszły wyniki badań? wiadomo co Amonowi dolega?
Karoll
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje