Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Amon i Pera

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 15 lut 2011, o 20:17

Przedstawiam Wam mojego Gamonia, znaczy Amona :lool:
Jesteśmy razem już 4 lata (minęło 15 grudnia).
Jest cudnym psem o bardzo zrównoważonym charakterze.
Na początek pokażę Wam zdjęcia z zajęć "psich ratowników" :D

Tak Gamoń podbudowywał poczucie własnej wartości udając psiego ratownika:
1) Młody w opresji
Obrazek
2) Komisarz Gamoń w akcji
Obrazek
3) Już jestem, już Cię ratuję
Obrazek
4) Spokojnie, Młody, spokojnie, jesteś w dobrych łapach
Obrazek
5) A teraz do brzegu
Obrazek
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Re: Gamoń

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 15 lut 2011, o 20:22

:lol: super ratownik
ewachw
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Adela555 » 15 lut 2011, o 23:38

Wow extra!
Adela555
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 16 lut 2011, o 07:04

Po prostu rewelacja. :D
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 16 lut 2011, o 15:30

hmmmm to Amon zwie się Gamoń,czy Gamoń zwie się Amon :lol:
egonek5
Owczarkarz
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 16 lut 2011, o 15:56

Właśnie do mnie dotarło, że na tych zdjęciach powyżej mam udokumentowane, jak Amon ... aportuje mi dziecko :lol:
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 16 lut 2011, o 17:14

haha i to jest pierwszy pies który ma na koncie aport dziecka.....a mój ma nawet problem ze zwykłym koziołkiem :lol:
egonek5
Owczarkarz
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 19 lut 2011, o 13:43

Świetny jest!!!

I jak poszło na zajeciach ???
Ja niestety nie dojechałem a mogłem ale dosłownie na kilka minut i zrezygnowałem. Może następnym razem. A jutro też się szkolicie???
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 20 lut 2011, o 18:08

qrcze, Janek, nie zauważyłam wcześniej, że pytałeś czy dziś będziemy :( , a oczywiście byliśmy. W następną sobotę i niedzielę jedziemy na 13-tą. O zajęciach na razie nie mogę nic powiedzieć, bo wczoraj mieliśmy spotkanie "zapoznawcze".
A dziś ... dojechałam godzinę za wcześnie :lol: . Wzięłam więc Gamonia na spacer do tego lasku obok. Ten lasek to ... szok :o . W ciągu 15 minut spotkaliśmy 2 sarny, spod łap Amona wyskoczył zając i heja przed siebie (na szczęście z Amonem nie mam problemu z odwołaniem, jedno ryknięte "NIE" zatrzymało go w miejscu), a po chwili stanęliśmy oko w oko ... z rannym (mocno kulał) dzikiem :shock: . Na szczęście odwrócił się i poszedł w drugą stronę, a my ... odwróciliśmy się i biegiem przed siebie. Kurcze jak błyskawicznie mi się ciepło zrobiło. :lol: Nawet bardzo ciepło. :lol:
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 21 lut 2011, o 17:08

Bo to jest nasz las-zaczarowany las 8-) a zajaca możesz nawet przydepnąć i dopiero spod buta wyskoczy :lol: :lol: :lol:
To się jeszcze zgadamy by się spotkać choć chwilę by futra się zobaczyły. W sobotę i niedzielę będziemy już po treningu w tych godzinach więc najprawdopodobniej w sobotę podskoczymy.
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje