Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wspominamy zwierzaki które odeszły.

Re: Angua

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 7 kwi 2015, o 06:35

Magda, nie wyrzucaj sobie takich troszkę dziwnych rzeczy.
Walczyłaś o swoją psinę, jak tylko umiałaś i pozwalała Ci wiedza.
Może nie zgodzisz się z tym, co powiem,ale widocznie taki był pisany Wam los i tak miało być.
Spędziłyście ten czas razem i to tak szczęśliwie, jak się dało.
Teraz wspomnienia bardzo bolą,ale za jakiś czas staną się piękne i będziesz się do nich uśmiechać.
Jak odszedł mój kaukaz,to bardzo długo płakałam po nim, nie byłam w stanie oglądać nawet zdjęć, a mimo to, po dobrym roku bardzo zapragnęłam mieć psa, troszkę tłumacząc sobie z psiego na ludzki,że Brok chciał bym była szczęśliwa i dała mojemu kolejnemu psu to,czego nie umiałam mu dać.
...kurcze, właśnie się poryczałam...
I tak się stało. Wzięliśmy Rudzielca i ze wszystkich sił staram się być najlepszym przewodnikiem, jak tylko potrafię. To dla moich psów: poprzedniego i obecnego staram się uczyć jak najwięcej, szkolić obecnego psa, wzmacniać więź.
...ot taka głupia, zwariowana ludzka miłość...
Magda, bądź silna... trzymaj się...kiedyś uśmiechniesz się do wspomnień...
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez madzik999 » 7 kwi 2015, o 17:25

Te małe głupie rzeczy napawają mnie niesamowitym smutkiem, bo człowiek zapomina, że to co ma nie jest dane mu na zawsze. Postanowiłam zaadoptować inną sunię, bo dla Guni nic już więcej zrobić nie mogę - miałyśmy świetne momenty, popełniłam parę błędów, pewne rzeczy zrobiłabym inaczej; wiem, że Królewna wygryza gdzieś obłoki czekając na mnie niecierpliwie; czuję spojrzenie jej czujnych, mądrych, orzechowych oczu.

Serducho nadal boli i boleć będzie już trochę zawsze. Ale najlepszym co mogę zrobić to pomóc innej bidzie, tak jak kiedyś pomogłam jej.

Bardzo dziękuję wszystkim za pociechę i miłe słowo, rozkleję się jeszcze z milion razy, ale kochani, dziękuję.
Angua [*]
Obrazek
madzik999
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bjorn, Ursa, Hugo
Imię: Magdalena
Pochwały: 12

Nieprzeczytany postprzez hersylka » 7 kwi 2015, o 18:21

Po śmierci mojej ostatniej kundelki wyrzucałam sobie ,że pochowałam ją w starej trochę obtartej obróżce ,bo zasłużyła na najpiękniejszą ,żeby w psim niebie zadawać szyku :-( więc doskonale rozumiem rozterki dotyczące niekupionej zabawki.
Swojego psa trzeba opłakać i nic się na to nie poradzi. No ale przecież ludźmi kochającymi swoje kudłate stwory jesteśmy.
hersylka
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Forest
Imię: Dorota
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 8 kwi 2015, o 10:15

Dokładnie, trzeba odpłakać swoje,bardzo dobrze powiedziane.
Magda, jeżeli czujesz,że dasz radę już teraz pokochać kolejne stworzenie,to nie wahaj się.
Jak odszedł Brok,to zabrał ze sobą wszystkie swoje psie rzeczy: miski, smyczki, obróżki i zabawki, swój ukochany kocyk.Nie ważne,że obroża i smycz były zniszczone,ale jego i do tego ulubione-w innych nie lubił chodzić na spacer.
Trudno pocieszać w takiej sytuacji. Z własnego doświadczenia powiem tak: kiedyś zaświeci znowu słońce.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez norineko » 21 kwi 2015, o 12:41

Bardzo współczuję :(
Prosimy o pomoc dla psów w schronisku "Azorek" w Obornikach Wlkp.!

Nie pozwólmy zlikwidować tego miejsca!!!

http://forum.owczarkopedia.pl/mowimy-nie-likwidacji-schroniska-azorek-w-obornikach-wlkp-t4325.html
norineko
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Magda
Pochwały: 62

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 21 kwi 2015, o 12:54

Przykro mi bardzo :-((
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez madzik999 » 6 lis 2015, o 13:15

minęło 7 miesięcy, a ja nadal ryczę co drugi dzień bo a to zabawka, a to coś mi sie skojarzy, a to zdjęcie gdzieś zobaczę... obawiam się, że to nie minie...
Angua [*]
Obrazek
madzik999
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bjorn, Ursa, Hugo
Imię: Magdalena
Pochwały: 12

Nieprzeczytany postprzez Sam-Abb » 6 lis 2015, o 17:25

Bardzo współczuję. :-( Też wiem jak to jest stracić przyjaciela :-(( :-(( To nigdy nie mija, można to jedynie stłumić przyjęciem do serca inne stworzenie.
Obrazek
Obrazek
Sam-Abb
Początkujący owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Samantha
Imię: Ewelyna
Pochwały: 1

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje