Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Szkolenie, seminaria, zawody, filmy.

Re: Aport

Nieprzeczytany postprzez Layla » 24 paź 2014, o 12:54

Pani Zofio, nic straconego, wstyd się przyznać ale jeszcze nie miałam okazji być w Krakowie, a moje psy zawsze towarzyszą mi w wyprawach.

MarzenaG pies został zakupiony w Polsce w hodowli ''Strażnik Bałkan''( jest to 3 miot w tej hodowli), a właściwie jest u mnie na zasadzie warunku hodowlanego. Matką naszego psa została:Fifi Ton-Ka Dog sprowadzona z czeskiej hodowli, natomiast ojcem: Pasha od Badrova importowany z Bośni i Hercegowiny

Matka:
Obrazek

Ojciec:
Obrazek
Layla
Losowy avatar
Świeżak
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Imię: Wiktoria

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 24 paź 2014, o 14:27

Ależ piękne psy, zwłaszcza ojciec. Ojca na pierwszy rzut można pomylić z kaukazem ;)
Troszeczkę odchodząc od tematu-dawno temu, jakieś 15 lat wstecz była suczka kaukaza,która brała udział w zawodach agillity -nie zdobywała może pierwszych miejsc,ale pokazała,że w każdej rasie znajdzie się wyjątek ;)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 24 paź 2014, o 17:55

Przepiękne zwierzaki. Ale w jednopokojowym mieszkaniu blokowym w łóżku z takim maleństwem może być trochę ciasno i gorąco... Jak się dorobię wlasnego domu z duuużym ogrodem, to przemyślę dokupienie do Raszki :lool:

Zofia
Zofia
Sędzia próby pracy
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Imię: Zofia
Pochwały: 127

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 24 paź 2014, o 20:29

Cudowne miśki! Ale chyba bym się nie zdecydowała - starczy mi Kafkowego futerka wszędzie :lool:
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Crazywithdog » 12 sty 2016, o 20:02

Witam,
poczytałam temat ale nie znalazłam odpowiedzi.
Mam wrażenie że moja psina uwielbia przeciąganie ale nie lubi samego pościgu, nie ma motywacji żeby wracać do mnie kolejny raz jeśli zaczynam nagradzać wyrzutem bez przeciągania, jak to zmienić?
Crazywithdog
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Imię: Anna

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 12 sty 2016, o 20:21

To sie musi zobaczyć - czasem decyduje jakiś drobny bład przewodnika, nie da się tego zmienić nie widząc psa.

Zofia
Zofia
Sędzia próby pracy
Imię: Zofia
Pochwały: 127

Nieprzeczytany postprzez zalias_maumas » 22 mar 2016, o 22:31

zalias_maumas
Losowy avatar
Nowy forumowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Imię: Kristina

Nieprzeczytany postprzez BarbaraS » 29 mar 2016, o 21:16

:brawo:
BarbaraS
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Barbi/Figa
Imię: Barbara
Pochwały: 6

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje