Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Szkolenie, seminaria, zawody, filmy.

Re: Aport

Nieprzeczytany postprzez Layla » 24 paź 2014, 12:54

Pani Zofio, nic straconego, wstyd się przyznać ale jeszcze nie miałam okazji być w Krakowie, a moje psy zawsze towarzyszą mi w wyprawach.

MarzenaG pies został zakupiony w Polsce w hodowli ''Strażnik Bałkan''( jest to 3 miot w tej hodowli), a właściwie jest u mnie na zasadzie warunku hodowlanego. Matką naszego psa została:Fifi Ton-Ka Dog sprowadzona z czeskiej hodowli, natomiast ojcem: Pasha od Badrova importowany z Bośni i Hercegowiny

Matka:
Obrazek

Ojciec:
Obrazek
Layla
Losowy avatar
Świeżak
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Imię: Wiktoria
Wiek: 26
Lokalizacja: Wrocław
Dołączył(a): 21 lut 2013, 10:08

Re: Aport

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 24 paź 2014, 14:27

Ależ piękne psy, zwłaszcza ojciec. Ojca na pierwszy rzut można pomylić z kaukazem ;)
Troszeczkę odchodząc od tematu-dawno temu, jakieś 15 lat wstecz była suczka kaukaza,która brała udział w zawodach agillity -nie zdobywała może pierwszych miejsc,ale pokazała,że w każdej rasie znajdzie się wyjątek ;)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Lokalizacja: Nad Słoną Wodą
Pochwały: 11
Dołączył(a): 26 wrz 2012, 09:06

Re: Aport

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 24 paź 2014, 17:55

Przepiękne zwierzaki. Ale w jednopokojowym mieszkaniu blokowym w łóżku z takim maleństwem może być trochę ciasno i gorąco... Jak się dorobię wlasnego domu z duuużym ogrodem, to przemyślę dokupienie do Raszki :lool:

Zofia
Zofia
Avatar użytkownika
Sędzia próby pracy
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Imię: Zofia
Wiek: 72
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 127
Dołączył(a): 20 mar 2012, 07:26

Re: Aport

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 24 paź 2014, 20:29

Cudowne miśki! Ale chyba bym się nie zdecydowała - starczy mi Kafkowego futerka wszędzie :lool:
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Avatar użytkownika
Czarnuchomaniaczka
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Wiek: 37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 34
Dołączył(a): 23 lip 2012, 12:49

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post