Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Aramis

Nieprzeczytany postprzez madziaaa-16 » 4 cze 2013, o 21:14

Carlos1982 napisał(a):Jest śliczny -prosimy o więcej zdjęć - bo pewnie podrósł już troszkę co?

Dziękujemy :-) tak podrósł, rośnie jak na drożdżach, teraz to już kawaler z niego jest :lool: uszka już też stoją :)
postaram się w najbliższym czasie porobić mu kilka fajnych zdjęć i oczywiście wrzucę je na forum :-)
Mój owczarek niemiecki Aramis
madziaaa-16
Świeżak
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aramis
Imię: Magda

Nieprzeczytany postprzez madziaaa-16 » 9 mar 2014, o 13:11

Dawno mnie tu nie było..ale mam kilka nowych zdjęć Aramisa, który skończył rok w grudniu :-)
Zostawiam Was ze zdjęciami ;-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
madziaaa-16
Świeżak
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Carlos1982 » 9 mar 2014, o 19:41

Jest cudowny! Kawał psiaka. Z tą bujną grzywą wygląda jak lew! Śliczności! Pozdrawiamy.
Carlos1982
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Sheila
Imię: Łukasz
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez madziaaa-16 » 9 mar 2014, o 21:48

Carlos1982 napisał(a):Jest cudowny! Kawał psiaka. Z tą bujną grzywą wygląda jak lew! Śliczności! Pozdrawiamy.

Dziękuję za miłe słowa :-)
Również pozdrawiam ;-)
madziaaa-16
Świeżak

Nieprzeczytany postprzez edyciak » 16 mar 2014, o 17:44

Futro ma wspaniałe :-)
edyciak
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Edoras Zwinger
Imię: Edyta

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje