Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: ARES AKKBAR zaczelismy Nowy Rok

Nieprzeczytany postprzez Bazooka » 7 sty 2013, o 13:09

czas leci...znacie to- wiec zaczelismy Nowy Rok, co nam przyniesie? tego nikt nie wie. Oby zdrowie dopisywalo a reszta...sama przyjdzie...czego Wam i sobie zycze :dzięki:
pare fotek dla odswiezenia watku:
Obrazek
Obrazek
moje dekoracje swiateczne
Obrazek
Obrazek
troche gimnastyki: :roftl:
Obrazek
mordeczka:
Obrazek

C.D.N................................................................. :on:
Bazooka
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez dariex » 7 sty 2013, o 13:18

Piękny jesteś futerkowcu :ok:
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Bazooka » 7 sty 2013, o 19:04

wrocilismy na stare smieci i..meczymy sie z blotem. :diabeł: Za kazdym wyjsciem mycie psu podwozia i lap...Akkbar niezadowolony a my tez :nea: . No ale co zrobic skoro zamiast sniegu mamy bloto.

p.s dariex- dziekujemy :dzięki:
Bazooka
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Letty » 7 sty 2013, o 19:38

Bazooka napisał(a):wrocilismy na stare smieci i..meczymy sie z blotem. :diabeł: Za kazdym wyjsciem mycie psu podwozia i lap...Akkbar niezadowolony a my tez :nea: . No ale co zrobic skoro zamiast sniegu mamy bloto.

p.s dariex- dziekujemy :dzięki:

Znam ten ból, lepszy już śnieg do kolan :-( Piękności :-D
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lara
Imię: Arleta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Bazooka » 7 sty 2013, o 20:37

Arleta- zwlaszcza ze snieg wola nasze psy :-) , no ale na pogode wplywu nie mamy.
Bazooka
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Letty » 7 sty 2013, o 22:21

Bazooka napisał(a):Arleta- zwlaszcza ze snieg wola nasze psy :-) , no ale na pogode wplywu nie mamy.

Niestety nie :mur:
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Bazooka » 8 sty 2013, o 19:16

slyszalam ze w Polsce macie zime...a u nas dzisiaj bylo 9° na plusie... na lakach niezle, bo trawa, ale spacer miedzy polami to...pies brudny jak przyslowiowa swinka...
Po powrocie do domu mycie podwozia i lap.
Niestety.......................... :nea:
Bazooka
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Letty » 8 sty 2013, o 21:56

Dziś zima się prawdziwa zrobiła, a dokładnie to wieczorem, przed chwilą jak Lara wyszła na 5 minut na siku to wróciła jako bałwan :-D
ObrazekObrazek

Letty
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Bazooka » 8 sty 2013, o 22:28

a u mnie dzis cieplo- a w Boze Narodzenie byl rekord ciepla...20+ a ja bylam w tym czasie w Polsce
Bazooka
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Letty » 8 sty 2013, o 23:24

Ojeny, chciałabym chociaż raz w życiu przeżyć takie Boże Narodzenie, chociaż nie ukrywam, że zawsze wolę śnieg, bo klimat tworzy :-D
ObrazekObrazek

Letty
Owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje