Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Aria 7 tyg.

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 3 kwi 2012, o 09:45

Moja naszczęście nie miała problemów w podróży, tylko ze ja ja niepotrzebnie nauczyłam siedzenia ze mna z przodu. Z czasem na szczescie sama zauwazyla ze wygodniej ma na tylnim siedzeniu czy bagazniku
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 3 kwi 2012, o 09:51

Dagi napisał(a):Powoli zaczynamy ją socjalizować. Poznaje już nowe bodźce.
Dziś np. aportowała łyżkę ;) lubi też bawić się kluczami. Mikser i odkurzacz zaliczone - w ogóle na nie nie reaguje. Plastikowe butelki i szeleszczące reklamówki kocha...W samochodzie jeszcze płacze i wymiotuje, więc na moment się wstrzymamy. Podobno szczeniaczki często mają chorobę lokomocyjną, ale to mija - mam nadzieję ;)

a dla mojego odkurzacz to wróg nr 1 :D a co do samochodu to mój uwielbia jeździć. Ostatnio wymyślił nowy sposób siedzenia a mianowicie siedzi tyłem do w kierunku jazdy, opiera głowe na tylniej półce i zasypia :roftl:
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 3 kwi 2012, o 09:59

A powiedzcie mi jak wasze onki z innymi psami? Z tego co obserwuję na spacerach... to jest kiepsko :/ trzymane na smyczach, cięte, w grupach psiarzy nigdy nie widzę onków. Dla mnie to szczerze mówiąc dziwne. Mój poprzedni pies żył wspaniale ze wszystkimi! Bawił się pięknie z psami. W ogóle nie bałam się, że będzie awantura. Przez 16 lat nie pogryzł się z żadnym psem. Mam nadzieję, że Aria też taka będzie. Roxy jest wspaniała jeśli chodzi o relacje z innymi psami - wszystkie kocha - ma pozytywną energię i inne psy również nastawione są do niej pozytywnie. Oby Aria przejęła to od niej :)
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 3 kwi 2012, o 10:03

mój młody i głupi jeszcze nie widziałam żeby był agresywny do innych psów :) raz dostał łomot na wystawie od podhalańczyka, ale mimo to dalej jest przyjacielsko nastawiony :) Gabi od Kasi też, chyba że chodzi o jedzenie :roftl: to walczy jak lwica żeby wszytko było jej :lool: im lepsza socjalka, tym na lepszego i normalniejszego szczeniak wyrośnie :D
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 3 kwi 2012, o 10:21

W domu mamy już sunię i kotkę, więc mała uczy się relacji ze zwierzakami. Złe, agresywne zachowania są natychmiast korygowane. Mam nadzieję, że uda nam się dobrze ją przygotować do spotkania z nowymi psami , już na spacerze.
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 3 kwi 2012, o 12:31

My z Torcia spotykamy się codziennie z przeróżnymi psami, szczeniakami, dorosłymi w tym z owczarkami. Nie mamy absolutnie żadnych problemów. Oczywiście preferujemy towarzystwo dobrze ułożonych psów, by mała uczyła się pozytywnych zachowań. Inna sprawa, że jak ktoś ma psa na smyczy to nie podchodzimy, dopóki nie mamy pewności i zgody na zapoznanie. Ale wtedy, jak są odpowiednie ku temu warunki psy s ą spuszczane luzem. Zasadniczo nie pozwalam na zabawę "na smyczy", a już nigdy jeśli inny pies ma kolczatkę.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 3 kwi 2012, o 12:40

A co sądzicie o tym, by jako pierwszą puszczać do psów starszą suczkę - Roxy, która wzorcowo wita się z psami - mała niech obserwuje całe zajście i później dołączy do Roxy.
STRONA ARII

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 3 kwi 2012, o 12:48

mój pies napisał(a):My z Torcia spotykamy się codziennie z przeróżnymi psami, szczeniakami, dorosłymi w tym z owczarkami. Nie mamy absolutnie żadnych problemów. Oczywiście preferujemy towarzystwo dobrze ułożonych psów, by mała uczyła się pozytywnych zachowań. Inna sprawa, że jak ktoś ma psa na smyczy to nie podchodzimy, dopóki nie mamy pewności i zgody na zapoznanie. Ale wtedy, jak są odpowiednie ku temu warunki psy s ą spuszczane luzem. Zasadniczo nie pozwalam na zabawę "na smyczy", a już nigdy jeśli inny pies ma kolczatkę.

I to jest właśnie wzorowa postawa i słuszna decyzja. :-)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 3 kwi 2012, o 12:55

Dziękujemy i prosimy Was o jakieś mądre rady odnośnie socjalizacji / dobrego wychowania.
Po kwarantannie zasuwamy do przedszkola.

Zależy nam by mieć zrównoważonego towarzysza, powiem więcej...marzę o tym, by była bardzo łagodna :) Póki co szaleje, szczeka i gryzie co się da, więc dużo pracy przed nami :)))
Ostatnio edytowano 30 paź 2012, o 09:43 przez Dagi, łącznie edytowano 1 raz
STRONA ARII

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez myszo1skoczek » 4 kwi 2012, o 06:38

świdnik wita lublin :-) wygląda na to, że jesteśmy sąsiadami...mój Dante ma 4 miesiące i wszędzie szuka kumpli do zabawy...może się kiedyś gdzieś spotkamy?
myszo1skoczek
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Monika

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje