Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Aria wita wszystkich.

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 20 lut 2012, o 14:53

już się nie mogę doczekać ;] jeszcze tylko 3 dni :D
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Nieprzeczytany postprzez monika » 20 lut 2012, o 17:03

Bejti napisał(a):już się nie mogę doczekać ;] jeszcze tylko 3 dni :D

:yahoo: :yahoo: :yahoo:
monika
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 23 lut 2012, o 11:45

zbieram się do wyjazdu po psiaka, problem tylko mój jest taki ze jadę sama bo jak na złość wszyscy znajomi pracują, kawałek drogi mam do przejechania, jakieś 100 km. na kolejna złość nie przyszły mi szelki samochodowe które zamówiłam jakiś czas temu. kurcze mam trochę obawy jak to będzie z młodą, mam nadzieje ze prześpi drogę do domu. może powiecie mi jak najlepiej przewieźć szczeniaka do domu w warunkach bez szelkowych i bez transporterowych? :przerażenie: biorę koc, folie w razie wypadku zwrotnego;] no i smycz i obrożę oczywiście. życzcie mi powodzenia:) a wieczorem wrzucę zdjęcia nowego członka rodziny :)
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez monika » 23 lut 2012, o 12:00

Kurcze, jedyne co mi przychodzi do głowy, to może jakieś kartonowe pudełko z jakimś ręcznikiem czy kocykiem. Może jeszcze ktoś, coś podpowie. Tylko pudełka nie kładź na siedzeniu lepiej na podłodze od strony pasażera.
monika
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 23 lut 2012, o 12:15

monika napisał(a):Kurcze, jedyne co mi przychodzi do głowy, to może jakieś kartonowe pudełko z jakimś ręcznikiem czy kocykiem. Może jeszcze ktoś, coś podpowie. Tylko pudełka nie kładź na siedzeniu lepiej na podłodze od strony pasażera.

+1.

Od siebie dodam tylko: jedź bardzo powoli i płynnie.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez myszo1skoczek » 23 lut 2012, o 14:19

Bejti napisał(a):zbieram się do wyjazdu po psiaka, problem tylko mój jest taki ze jadę sama bo jak na złość wszyscy znajomi pracują, kawałek drogi mam do przejechania, jakieś 100 km. na kolejna złość nie przyszły mi szelki samochodowe które zamówiłam jakiś czas temu. kurcze mam trochę obawy jak to będzie z młodą, mam nadzieje ze prześpi drogę do domu. może powiecie mi jak najlepiej przewieźć szczeniaka do domu w warunkach bez szelkowych i bez transporterowych? :przerażenie: biorę koc, folie w razie wypadku zwrotnego;] no i smycz i obrożę oczywiście. życzcie mi powodzenia:) a wieczorem wrzucę zdjęcia nowego członka rodziny :)

:yahoo: dobrze pamiętam ten dzień, już/dopiero minęły 3tyg, powodzenia
myszo1skoczek
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Monika

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 23 lut 2012, o 16:21

nareszcie w domu, Aria cala drogę przespała... nie było żadnych akcji zwrotnych, ani siku ani qpki ;] jedynie co to jest strasznie przerażona bidulka. zawinęła się w kocyk i śpi;]
Bejti
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 23 lut 2012, o 17:58

W nocy będzie płakać za mamą, niech śpi razem z Tobą. W kilka dni się zadomowi.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 23 lut 2012, o 18:01

:) no mój chłopak mi powiedział ze mi kozetkę do kuchni zorganizuje:D póki co śpi sobie spokojnie, nie piszczy no i zrobiła największą rzadka kupę na świecie;] LOL
Bejti
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 23 lut 2012, o 20:38

Witam slodziaka na forum :-) no mamy nastepna futerkowa slicznotke na forum :-) pozdrawiamy i zyczymy duuuuuuuuuuuuuuuuzo cierpliwosci a zarazem radosci w wychowaniu psiaka na sliczna sunię :welcome: :-)
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje