Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Aria wita wszystkich.

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 16 lut 2012, o 14:06

Witam,
Przeglądałam dzisiaj zdjęcia waszych psiaków i postanowiłam wrzucić jedno jedyne które zrobiłam gdy pojechaliśmy do hodowcy. Odbieram ją za jakiś tydzień, wiec gdy będzie już z nami zrobię małą sesyjkę fotograficzną i wrzucę więcej zdjęć na forum. Pozdrawiam.

Obrazek
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Re: Aria wita wszystkich.

Nieprzeczytany postprzez myszo1skoczek » 16 lut 2012, o 14:17

piękna kruszynka, to już pewnie nie możesz się doczekać kiedy będzie w domku? wiem to z autopsji bo u mnie jeszcze 2 tyg temu też była "pustka"w domu
myszo1skoczek
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Monika

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 16 lut 2012, o 14:28

Jadę po Arię 24 lutego, wiec jeszcze trochę czasu zostało, wyprawka już jest :) już się nie mogę doczekać, martwi mnie tylko to, że jak będzie płakać pierwszej nocy to mogę nie wytrzymać i będę z nią cały czas siedzieć ;)
Bejti
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez monika » 16 lut 2012, o 15:01

To z jakiej hodowli, ta sliczna kruszynka? Witam na forum :hi:
monika
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 16 lut 2012, o 15:31

ale jaki tam płacz? ;) mój miał tyle wrażeń w dniu odbioru że od razu zaakceptował swój nowy domek i już od pierwszego stąpnięcia łapką zachowywał się tak, jakby to był jego drugi dom :)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 16 lut 2012, o 15:40

No wiec tak, nie mieszkam w Polsce wiec pewnie hodowla nie wiele wam powie ;) W sumie nie wiem jak wygląda to w Polsce ale tutaj w Irlandii hodowle nie maja tak jakby statusu firmy, przeważnie są to osoby prywatne. ja moja suczkę znalazłam na stronie donedeal.ie to coś jak polskie allegro. przejrzałam dziesiątki ofert, chciałam znaleźć jakiegoś hodowce w miarę blisko mojej miejscowości i nawet udało mi się znaleźć, ale gdy zadzwoniłam do gościa usłyszałam ze nie ma już szczeniaków ale jeden pan wziął dwie suczki ale jedna chce oddać wiec jak chce to mogę sobie ja kupić. zrezygnowałam bo przecież psa wybieramy świadomie i na miarę naszych możliwości a nie "wezmę dwie a najwyżej jedna oddam" . poza tym większość hodowców w okolicach Kilkenny miało 3 miesięczne szczeniaki a wyczytałam ze lepiej jest wziąć 2 miesięczne szczenie bo ten jeden miesiąc jest bardzo istotny w socjalizacji młodego.
Tego małego urwisa znalazłam pod Limerick. kawałek drogi (prawie 2 godziny ) ale plusem tego było to ze jako jedyny hodowca na stronie wystawiła miesięczne szczeniaki. spotkałam się z właścicielami zwierzaków ( maja ich 13 ). pooglądałam wszystkie szczeniaki;] jeden wgryzł mi się w sznurówki a "moja" mała przybiegła pierwsza i ugryzła mnie w palec;]
Piesiaki są zachipowane, nowy właściciel dostaje puppy pack, m.in. certyfikat związku kynologicznego, drzewo genealogiczne, książeczkę zdrowia karmę i zabawkę którą ma przypominać dom w pierwszych dniach na obczyźnie ;] a od mojego hodowcy dostane jeszcze zdjęcia rodziców piesa ( ojciec wygląda jak lew ;) ) wiem ze to mało istotne ale tak czy tak się ciesze :)
ło ale się rozpisałam.... ;)
a jak jest w Polsce?
pytanie laika, wiem. ale nigdy wcześniej nie miałam psa i chciałabym wiedzieć najlepiej wszystko :D
Pozdrawiam.
Bejti
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 19 lut 2012, o 18:53

Widzę, że imienna konkurencja dla mojej czarnej rośnie :-P
gochadrozdek
Hodowca
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZUL,ELISE,CZAKA
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Basia W » 19 lut 2012, o 20:00

Będą 2 Arie na forum :yahoo:
Basia i Schila z Atarova Dvora
Obrazek
Obrazek
Basia W
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Schila
Imię: Basia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 19 lut 2012, o 20:30

:) hihih, jak zapisałam się na to forum i zobaczyłam ze jest już Aria powiedziałam do siebie: ojej, już jest Aria, a myślałam ze moja będzie jedyna LOL :D ot takie trochę naiwne myślenie :D
Bejti
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 20 lut 2012, o 11:18

jakie maleństwo z niej :)
to już pewnie odliczacie dni do odbioru szczeniaka :ok:
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje