Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: ARIA I AKTE

Nieprzeczytany postprzez Czarnewilki » 4 maja 2011, o 13:01

Witamy witamy. Więcej zdjęć prosimy
Czarnewilki
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Czarne Wilki
Imię: Kasia
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez agis » 4 maja 2011, o 13:10

Czarnewilki napisał(a):Więcej zdjęć prosimy

Popieram 8--)
agis
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Max&Uzi
Imię: Agnieszka
Pochwały: 4

Nieprzeczytany postprzez Rex » 5 maja 2011, o 23:13

malkin napisał(a):
Agnieszka napisał(a):
gochadrozdek napisał(a):
ARIA - 18 miesięcy

Obrazek

Śliczna czarnulka :ok

Popieram.A jak się sierściucha błyszczy

Śliczna pannica :lool: mizianka dla psiaków.
Rex
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 8 maja 2011, o 20:33

No to dzisiejsze "świeżaski"
http://www.youtube.com/watch?v=C8WPj-EBQM8

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
gochadrozdek
Hodowca
Owczarek niemiecki: ARIA,ZULUS,ELISE
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 8 maja 2011, o 21:08

że niby Aria ma mniejszy popęd łupu od Akte? Nie widziałam Aktusi w akcji, ale to przeciąganie tej piłeczki nie wygląda mi na lajtowe ;-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 8 maja 2011, o 21:23

Kurczę, ale jestem mile zaskoczona tym jak Aktusia sobie dobrze radzi z chodzeniem, dupkę zarzuca tylko jak przyspiesza w stępie prawie idealnie! Brawa dla dziewczynki :ok
A Aria to chyba zawsze z zabawkami nurkuje w tuje przy ogrodzeniu :lool: Spryciula, dobrze że nie musicie później jej tam szukać, albo zabawek :lool: To dopiero byłby aport-Pańciostwa :-P
Karoll
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 8 maja 2011, o 22:07

:lol: :lol: :lol: Jak z moim facetem. Dokladnie to samo mowie, zeby nie prosil psa, tylko wymagal. I zeby nie mowil aport, jesli potem mu wszystko jedno, czy pies przyniesie. Normalnie krew sie we mnie gotuje w takich momentach :evil: :lol:
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 1 cze 2011, o 11:50

A teraz krótka relacja z naszej pierwszej "poważnej" wystawy w Gostyninie 8--) .
Aria wystawiana była w klasie pośredniej.
Wiem napewno jedno.... Czarna nie czuje bluesa wystawowego :pala . O ile w biegu nie było najgorzej, zęby też pokazała wszystkie bez problemu (a Pan Sędzia dociekliwy człowiek był i tylne też oglądał) to przy postawia ..... niewypał. Ja jej kazałam stać, a ona siad. Ja jej stać, a ona siad itd. :evil:
Jak nie kazałam to się nawet czasem ustawiła :ireful A jak na siłę stawiałam to..... tia powarkiwała sobie wiedząc, że jej i tak nic nie zrobię :ooops: Eksterierki ślicznie ustawiane stały jak wryte, a ta :twisted: .... no zło konieczne że trzeba przyjąć postawę :lool:

Ale co tam :-) Ważne, że jej walory dały w efekcie ocenę doskonałą. ;-)

Za tydzień Kalisz 8--)
Ostatnio edytowano 2 cze 2011, o 07:31 przez gochadrozdek, łącznie edytowano 2 razy
gochadrozdek
Hodowca
Owczarek niemiecki: ARIA,ZULUS,ELISE
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 1 cze 2011, o 12:17

Jeden z hodowców napisał mi kiedyś na PW że wystawianie nie jest łatwą sztuką - wygląda na to że nie koloryzował. ;-)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 1 cze 2011, o 12:19

Ja tam też nie czuję bluesa wystawowego.... :mrgreen: i mam sie dobrze.. :whistle
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje