Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zapytania i rozmowy o hodowlach i hodowcach.

Re: Arkadia - dlaczego nadal sprzedają chore psy?

Nieprzeczytany postprzez mewa66 » 12 lis 2014, 14:30

Do tora02
Jaki podobny do naszego Poldka! Ma tę samą plamę na nosie. Śliczny!!! No i najważniejsze, że zdrowy. Pozdrawiam.

-- 12 lis 2014, o 16:33 --

Do Paulina K.
Dziękujemy za życzenia. A Dante? Niezły przystojniak.
Pozdrawiam.
mewa66
Losowy avatar
Świeżak
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Poldek
Imię: Ewa
Wiek: 50
Lokalizacja: Małopolskie
Pochwały: 1
Dołączył(a): 27 sie 2014, 17:24

Re: Arkadia - dlaczego nadal sprzedają chore psy?

Nieprzeczytany postprzez Dragonowa » 16 lis 2014, 22:25

Bardzo dziękuje za te opinie gdyż razem z rodzicami zastanawialiśmy się nad psiakiem z tej hodowli
"Już od dawna, od zarania - poprzez wszystkie wieki - ciągną się popiskiwania, skomlenia i szczeki. - Idą pełne animuszu - wspólnie z nami drogą - cztery łapy - para uszu - oczy - nos i ogon." /Ludwik Jerzy Kern/
Dragonowa
Losowy avatar
Świeżak
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Dragon
Imię: Dominika
Wiek: 14
Lokalizacja: Lubuskie
Pochwały: 2
Dołączył(a): 10 sie 2014, 15:37

Re: Arkadia - dlaczego nadal sprzedają chore psy?

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 17 lis 2014, 04:15

Różne są opinie o różnych hodowlach :-Pmusicie sami zdecydować bo są ludzie nie zadowoleni i są ludzie bardzo zadowoleni :-Pja jak szukałam hodowli to tez czytałam te opinie i tak wybrałam arkadie i jestem bardzo zadowolona :-Dpamiętaj możesz kupić psa z najlepszej hodowli w Polsce a będzie też chory i Możesz również wybrać najgorsza hodowle w Polsce a będzie pies zdrowy :-Pnajlepszym wyborem hodowli jest odwiedzenie jej i zobaczenie wszystkiego na własne oczy,mi też ludzie to radzili
http://dantearkadia.weebly.com/
http://argestes.weebly.com/
Paulina K.
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Wiek: 27
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 1
Dołączył(a): 01 lis 2014, 18:15

Re: Arkadia - dlaczego nadal sprzedają chore psy?

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 17 lis 2014, 10:56

Jest za przeproszeniem pierdylion hodowli ON w Polsce, dlaczego w ogóle ktoś miałby brać pod uwagę taką nazwijmy ją umownie "niepewną"?
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 37
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Arkadia - dlaczego nadal sprzedają chore psy?

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 17 lis 2014, 11:46

Ja tez szukałam w różnych i nawet kilka odwiedziłam ale nie będę robila antyreklamy i się przerazilam :-Pjest też dużo hodowli bez żadnych opinii wiec tez nie wiadomo czy będzie ok
http://dantearkadia.weebly.com/
http://argestes.weebly.com/
Paulina K.
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Wiek: 27
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 1
Dołączył(a): 01 lis 2014, 18:15

Re: Arkadia - dlaczego nadal sprzedają chore psy?

Nieprzeczytany postprzez magmoo » 16 gru 2014, 20:17

Czytając wcześniejsze wpisy, dochodzę do wniosku, że nam się udało?!
Kupiliśmy psa w lipcu 2013 r. z hodowli Pani Agaty i nie mamy z nim żadnych problemów! Jego rodzicami byli Jankes i Pola.
Przyjacielski, zrównoważony, bystry i pojętny pies, który znakomicie się chowa. Odrobaczany jest regularnie i nie jest to problem, brak oznak dysplazji (przebadany przez doktora Siembiedę) oraz nadwrażliwości jelit. Rewelacyjnie znosi jazdę samochodem. W opinii osób szkolących go, a więc profesjonalistów, pochodzi od dobrych rodziców.
Nie mamy żadnych zastrzeżeń do hodowli a wręcz przeciwnie, każdemu, kto chce owczarka, ją polecamy.
magmoo
Avatar użytkownika
Nowy forumowicz
1 rok członkostwa
Imię: Magda
Wiek: 44
Lokalizacja: Wrocław
Dołączył(a): 16 gru 2014, 19:49

Re: Arkadia - dlaczego nadal sprzedają chore psy?

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 16 gru 2014, 20:40

Witam Magdo :)
Ja też mam łobuza po Jankesie i to mały czort który jest cudem świata i jestem bardzo szczęśliwa że go mamy :)my z mężem również jesteśmy zadowoleni z hodowli i ją polecamy,ale wiadomo jak to jest.Pies jest żywym stworzeniem i mogą się zdarzyć i pewnie się zdarzają przypadki takie jak opisane wyżej.My jak szukaliśmy hodowli też czytaliśmy te opinie ale się nie zraziłam wypowiedziami bo nikt nie wie czy to prawda.Czekam na zdjęcia twojego łobuza a mojego możesz zobaczyć pod Dante i Szczecin.Życzę udanych chwil z maluchem no i cudownych świąt :)
http://dantearkadia.weebly.com/
http://argestes.weebly.com/
Paulina K.
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Wiek: 27
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 1
Dołączył(a): 01 lis 2014, 18:15

Re: Arkadia - dlaczego nadal sprzedają chore psy?

Nieprzeczytany postprzez tora02 » 17 gru 2014, 13:30

Witaj Magdo
Ja też mam z tej hodowli psa po Jankesie i Korinie ma 11 miesięcy i tez jest wszystko ok
Pozdrawiamy Teresa i Wako
tora02
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Wako
Imię: Teresa
Lokalizacja: Kraków
Dołączył(a): 12 sie 2013, 15:50

Re: Arkadia - dlaczego nadal sprzedają chore psy?

Nieprzeczytany postprzez Kaisa » 18 gru 2014, 10:24

Magda (Magmoo), czy ten pies w twoim avatarze to ten ze wspomnianej hodowli? Czy zawsze tak stawia lewa lapke jak na tym zdjeciu? Byc moze niefortunne ujecie bo lapa wyglada bardzo krzywo / miekkie stawy?
Kaisa
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Belg Ari, Anka ON
Imię: Kasia
Wiek: 33
Lokalizacja: Canada/ NZ
Pochwały: 8
Dołączył(a): 08 mar 2013, 09:51

Re: Arkadia - dlaczego nadal sprzedają chore psy?

Nieprzeczytany postprzez Gness » 03 lut 2015, 17:13

Witam. Czytam te wszystkie rewelacje na temat psów z hodowli Arkadia. Ja kupiłam sunię od pani Agaty w czerwcu 2004 roku. Rok później kupiliśmy psa, również z tej samej hodowli. Nigdy, ale to nigdy nie mieliśmy problemów zdrowotnych z naszymi pupilami. Sunia biega do dziś jak szalona mimo podeszłego wieku. Z naszym kochanym psiakiem rozstaliśmy się w ostatnią sobotę. Wiadomo, ze w każdym miocie może się zdarzyć coś przykrego. Ale pomyślcie ile miotów w ciągu tych lat mogło być w Arkadii...domyślam się, ze mnóstwo.Szczeniaków zapewne kilkaset. A ile jest tych niepochlebnych postów? Kilkanaście... Przykre, ze niektórym trafił się pies z problemami. To zawsze boli. Ale żeby z tego powodu oczerniać całą hodowlę? Niech każdy kto chce kupić psa sam pojedzie, przyjrzy się psiakom i wtedy zadecyduje.Chore psy nie są radosne, nie biegają jak szalone.A jeśli zachoruje po jakimś czasie to cóż..Może to nie wina hodowcy a właściciela?. My sunię wybraliśmy sami, a o wybór psiaka poprosiliśmy Agatę. Dostaliśmy wspaniałego, mądrego, pięknego, niewyobrażalnie ułożonego psa. Aż wierzyć się nie chciało, ze pies bez szkolenia może być tak ułożony i grzeczny. Był z nami 10 lat. Ciężko przeżywamy stratę, ale jeśli kiedyś zdecydujemy się na psa, to na pewno będzie to pies z Arkadii.
Gness
Losowy avatar
Nowy forumowicz
1 rok członkostwa
Imię: Agnieszka
Wiek: 43
Lokalizacja: Wągrowiec
Dołączył(a): 03 lut 2015, 16:28

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post