Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zapytania i rozmowy o hodowlach i hodowcach.

Re: Arkadia - dlaczego nadal sprzedają chore psy?

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 04 lut 2015, 09:08

Przykro mi z powodu pieska :(co się stało ? ja też mam Dantego z Arkadii (zapraszam do oglądania zdjęć) jestem bardzo pozytywnie nastawiona do tej hodowli,wychodzę z założenia że nawet z najlepszej hodowli może być chory szczeniak.Dante jest synem Jankesa i Riany która niestety już nie żyje :(Dante jest bardzo wesoły,grzeczny a zarazem to czort :)dante-arkadia-t4642.html pozdrawiam
http://dantearkadia.weebly.com/
http://argestes.weebly.com/
Paulina K.
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Wiek: 27
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 1
Dołączył(a): 01 lis 2014, 18:15

Re: Arkadia - dlaczego nadal sprzedają chore psy?

Nieprzeczytany postprzez mewa66 » 08 lut 2015, 11:03

Witam, pani Agnieszko. Czytałam pani list i wiem, że ma Pani psy z Arkadii. Ja też miałam. Nie mam o tej hodowli dobrego zdania, ale nie dlatego, że miałam psa z poważnymi problemami zdrowotnymi. Zamieściliśmy z mężem niepochlebne opinie o tej hodowli ponieważ poczuliśmy się dotknięci faktem zablokowania naszych pytań dotyczących zdrowia psa. I doprawdy nie czuję się odpowiedzialna za wady, jaki posiadał nasz pies. Zrobiliśmy z mężem wszystko, by był zdrowy. Mieliśmy okazję rozmawiać z inną właścicielką psa, który też ma bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Tę panią właścicielka Arkadii potraktowała jeszcze gorzej niż nas.
I to jest oburzające. Pozdrawiam.
mewa66
Losowy avatar
Świeżak
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Poldek
Imię: Ewa
Wiek: 50
Lokalizacja: Małopolskie
Pochwały: 1
Dołączył(a): 27 sie 2014, 17:24

Re: Arkadia - dlaczego nadal sprzedają chore psy?

Nieprzeczytany postprzez Tyrion12&Tarya15 » 25 lip 2015, 02:42

Witam.Zacząłem czytač opinie na temat Arkadii i chcę się podzielić swoją opinią o hodowlii.
Mam dwa Onki z Arkadii 2.5 rocznego Tyriona, rodzice Jankes i Riana / zdaje się ze jest bratem Dantego;-) i 5 misięczną Taryę rodzice Jankes i ...wybaczcie zapomniałem.Współpraca z p Agatą jest bardzo dobra.Nie zdarzyło się, zeby nie odpowiedziała na telefon lub maila.Nasze psy są w doskonałej kondycji fizycznej i ,psychicznej.Odbieraliśmy je w doskonałej formie, zawsze z zaoptrzeniem na pierwsze dni pobytu w nowym miejscu.Wydaje się, ze najwaźniejszym elementem współpracy z hodowcą jest wymiana wszelkich informacji równiez tych smutnych i nieprzyjemnych.Bez tego hodowca nie będzie dbał o swoją reputację a my.jako własciciele niewiele się nauczymy o nasz ich psach i hodowli jako takiej.
Tyrion12&Tarya15
Losowy avatar
Świeżak
Imię: Greg
Wiek: 51
Lokalizacja: zachodnopomorskie
Dołączył(a): 25 lip 2015, 01:54

Re: Arkadia - dlaczego nadal sprzedają chore psy?

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 25 lip 2015, 05:47

hej tak Tyrion jest bratem Dantego :)ja też nie mam problemów zdrowotnych z psem ale powiem ci że kolega ma z tego samego miotu co ty ma Talara (Reks) i niestety od prawie początku boryka się z alergią :(Dante jest zdrowy i dobrze się chowa ma stawy biodrowe na B nie na A ale o to nie mogę mieć pretensji do Pani Agaty bo dużo czynników ma na rozwój stawów wpływ.Zapraszam do polubienia naszej strony na fb wpisz Dante Arkadia i ci wyskoczy :)pozdrawiamy serdecznie i niech się nasze psy zdrowo chowają :)P.S. chciałam suczkę od Agaty po innych rodzicach ale jakoś się nie dogadałam z nią i małą mam z hodowli Red Land :)zdjęcia na stronie Dantego :)
http://dantearkadia.weebly.com/
http://argestes.weebly.com/
Paulina K.
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Wiek: 27
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 1
Dołączył(a): 01 lis 2014, 18:15

Re: Arkadia - dlaczego nadal sprzedają chore psy?

Nieprzeczytany postprzez Asiek1622 » 09 sie 2015, 00:21

Sprzedają chore psy bo im się to opłaca . Psy są ładne ale to wszystko . Po tym co widziałam i słyszałam na temat tej "hodowli" nie pokusiłabym się o psa z niej .
Obrazek
Masz fb? Wpadnij do Giffa :)
https://www.facebook.com/piesijegoczterylapy
Asiek1622
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Giff
Imię: Asia
Wiek: 23
Lokalizacja: Bielefeld
Pochwały: 4
Dołączył(a): 14 maja 2015, 16:51

Re: Arkadia - dlaczego nadal sprzedają chore psy?

Nieprzeczytany postprzez Tyrion12&Tarya15 » 11 sie 2015, 20:02

Jestem pewien ze w każdej hodowli zdarzają się psy z wadami.Arkadia zapewne nie należy do wyjątków, ale jak już wcześniej pisałem mamy dwa Onki z tej hodowli Tyrion 2.7m i Tarya 6m i nie mam y zadnych problemów.Jak tylko mamy jakiekolwiek wątpiwości natychmiast kontaktujemy się z p. Agatą.Nie zdazryło się jeszcze , żeby nie odpowiedziała i udzieliła jakiejkolwiek rady jeżeli takiej potrzebowaliśmy.
Tyrion12&Tarya15
Losowy avatar
Świeżak
Imię: Greg
Wiek: 51
Lokalizacja: zachodnopomorskie
Dołączył(a): 25 lip 2015, 01:54

Re: Arkadia - dlaczego nadal sprzedają chore psy?

Nieprzeczytany postprzez Asiek1622 » 12 sie 2015, 12:35

No tylko tutaj się nie zdarzają psy chore , tutaj zdarzają się psy zdrowe ;)
Widzialam kilka chorowitych psów z Arkadii i nikt mi nie wmówi że to dobra hodowla.
Obrazek
Masz fb? Wpadnij do Giffa :)
https://www.facebook.com/piesijegoczterylapy
Asiek1622
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Giff
Imię: Asia
Wiek: 23
Lokalizacja: Bielefeld
Pochwały: 4
Dołączył(a): 14 maja 2015, 16:51

Re: Arkadia - dlaczego nadal sprzedają chore psy?

Nieprzeczytany postprzez mewa66 » 20 sie 2015, 22:19

Po roku od utraty naszego psa z hodowli Arkadia nie zmieniłam o niej negatywnego zdania. Mamy już nowego ON-ka. Odbieraliśmy go w lutym. Poznałam inną hodowlę i oczy mi się otwarły. Przez prawie dwie godziny właścicielka hodowli cierpliwie odpowiadała na wszystkie nasze pytania. W Arkadii odbiór psa przypominał
( przynajmniej teraz tak to odbieram ) wydawanie posiłków w stołówce- szybko, szybko; następny proszę. Ten maluch dostał piękną wyprawkę, a nasza pani weterynarz była mile zaskoczona jakością szczepionek, jakie otrzymał nasz pies. Psiak jest zdrowy, radosny. Nie wydaliśmy na niego żadnych dodatkowych pieniędzy. Z poprzednim psem byliśmy ( niestety) bardzo częstymi gośćmi w przychodni weterynaryjnej. Tę hodowlę mogę polecić każdemu.
mewa66
Losowy avatar
Świeżak
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Poldek
Imię: Ewa
Wiek: 50
Lokalizacja: Małopolskie
Pochwały: 1
Dołączył(a): 27 sie 2014, 17:24

Re: Arkadia - dlaczego nadal sprzedają chore psy?

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 21 sie 2015, 09:39

a powiedz z jakiej hodowli masz pieszczocha i czy to piesek czy suczka ? i czekamy na jakieś zdjęcia :)
http://dantearkadia.weebly.com/
http://argestes.weebly.com/
Paulina K.
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Wiek: 27
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 1
Dołączył(a): 01 lis 2014, 18:15

Re: Arkadia - dlaczego nadal sprzedają chore psy?

Nieprzeczytany postprzez Tyrion12&Tarya15 » 22 sie 2015, 12:53

Mewa66.
To jest bardzo ciekawe co opowiadasz o Arkadii, ale ja nadal mam o niej dobre zdanie.Jak odbieraliśmy Tyriona w lutym 2013 to najpierw zostaliśmy zapoznani z hodowlą i psami.Mieliśmy przyjemność przywitać sie z ojcem Tyriona Jankesem.Dpiero potem poszliśmy do domu po Tyriona.Właścicielka długo i cierpliwie odpowiadała na nasze pytania.Nie było żadnego pośpiechu, wszystko upłynęło w miłej i przyjaznej atmosferze. Potem juz razem z Tyrionem zostaliśmy bardzo serdecznie pożegnani.
Taryę odebraliśmy w marcu tego roku.P. Agada poprosiła żebyśmy przyjechali razem z Tyrionem.Była bardzo ciekawa jak on wygląda i się zachowuje.To mieliśmy także w naszych planach ponieważ chcieliśmy aby nasze psy / Tarya i Tyrion/ sopkały się na neutralnym terenie.Odbiór wyglądał tak samo jak u Tyriona z tą różnicą, ze właścicielka pokazała na 2 suczki do wyboru.Maluchy przez pewien czas bawiły się razem z nami dopóki nie zdecydowaliśmy którą weżmiemy, a muszę przyznać, ze był to trudny wybór poniewaz Obie suczki nam się podobały.Na koniec wizyty p Agada zrobiła sesję zdjęciową Tyrinowi i Taryi.Tak wygłądały nasze spotkania podczas odbioru szczeniąt.
Tyrion12&Tarya15
Losowy avatar
Świeżak
Imię: Greg
Wiek: 51
Lokalizacja: zachodnopomorskie
Dołączył(a): 25 lip 2015, 01:54

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post