Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zapytania i rozmowy o hodowlach i hodowcach.

Re: Arkadia - dlaczego nadal sprzedają chore psy?

Nieprzeczytany postprzez szelmagda » 7 mar 2016, o 00:22

Ksena napisał(a):Widać w oczach tę desperacką prośbę o pomoc. Nie wiem jak długo Wasze psy już chorują ale z ciekawości jeśli mogę zapytać czy widać z każdym atakiem jednak jakąś większą "spokojność" związaną z tym, że pies wie, że jesteś przy nim, że pomagasz i to przejdzie czy strach w oczach jest zawsze taki sam?

Cóż, nie jestem lekarzem ale sądząc po jego błędnym wzroku myślę, że on nie bardzo kontaktuje w czasie ataku. Moja pomoc głównie polega na tym, że go trzymam w jednym miejscu dzięki czemu nie rzuca nim po całym pomieszczeniu. Wiem jednak, że pies przeczuwa nadchodzący atak bo przybiega wtedy do mnie, opiera się o nogi (normalnie tego nie robi) tak gdyby prosił o pomoc. Wtedy biegiem w bezpieczne miejsce, po drodze jego ręczniki z szafy i atak następuje w przeciągu 5 minut.

-- 6 mar 2016, o 17:33 --

Zgój napisał(a):
szelmagda napisał(a):Dla zainteresowanych środek się nazywa "plus seizure guard" jest w proszku, który dodaje się do jedzenia.

http://www.evolutionsupply.com/dog-seiz ... lepsy.html

Jest dostępny w Polsce?

Nie wiem czy jest dostępny w Polsce, raczej nie. Sprzedaje go też Amazon a Amazon wysyła do Polski. Można tam też poczytać (po angielsku) opinie ludzi, naprawdę bardzo pozytywne.
szelmagda
Losowy avatar
Nowy forumowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Imię: Magdalena
Pochwały: 2

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje