Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Arthrofos na stawy

Nieprzeczytany postprzez Majkowa » 20 lut 2011, o 20:37

Mam pytanie:
może ktoś stosował co sądzicie o tym preparacie <jest stosunkowo niedrogi>
czy dobrze działa i czy pomaga też na oklapnięte uszka?
Majkowa
Losowy avatar

Re: Arthrofos na stawy

Nieprzeczytany postprzez Basia W » 23 lut 2011, o 19:01

Schila dostaje Arthrofos Forte, dodatkowo polowę dawki witamin Junior też z Dolfosu - uszka stoją, objawów krzywicy nie miała i nie ma, nie kuleje,wad postawy też nie widać - weterynarz nie ma zastrzeżeń co do jej wyglądu - polecam. Zresztą wejdź na forum krakvetu żywienie, ma naprawdę bardzo dobre opinie, a cena bardzo przystępna. Schila jest na Barfie, suchą jadła u hodowcy i przez pierwsze 2 tygodnie pobuty u mnie
Basia i Schila z Atarova Dvora
Obrazek
Obrazek
Basia W
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Schila
Imię: Basia
Pochwały: 2

Re: Arthrofos na stawy

Nieprzeczytany postprzez Majkowa » 23 lut 2011, o 19:14

Stosuję od tygodnia właśnie.
No tak jakby się uszka zaczynały podnosić.
Najważniejsze zalety jak dla mnie:
dawkowanie 1 na 20 kg
cena <CaniAgil dla mnie za drogi i dawkowanie niewygodne>

Ja witamin może na razie nie będę dawać bo dostają dość dobrą karmę :)
Majkowa
Losowy avatar

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje