Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Szkolenie, seminaria, zawody, filmy.

Re: Atak

Nieprzeczytany postprzez dariex » 26 lis 2012, o 21:44

tyle,ze ten filmik z obroną sportową ma wspolnego tyle co nic :)
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 26 lis 2012, o 22:04

Aż ciarki przechodzą. Psa się nie da ściągnąć z gościa, brrrr :przerażenie:
AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 26 lis 2012, o 22:20

Pies jako niebezpieczna broń, całkowicie poza kontrolą przewodnika, no naprawdę WOW! Klękajcie narody!
01:58 pies atakuje nic nierobiącego człowieka, policjant nie jest w stanie nad nim zapanować, o2:25 pies dopada człowieka i nikt nie potrafi go od niego "oderwać:, 05:15 przewodnim okłada psa po łbie pałką, żeby puścił ofiarę ... dalej nie chciało mi się oglądać. Jeżeli to prowokacja, to żałosna. Jeżeli kogoś to zachwyca - gratuluję wzorców.
:nea:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta

Nieprzeczytany postprzez Volt » 26 lis 2012, o 23:02

dariex napisał(a):tyle,ze ten filmik z obroną sportową ma wspolnego tyle co nic :)

Tytuł wątku zatytułowany jest "atak" - w filmie wrzuconym przez autora wątku także są psy które na codzień działały w służbach - jak np Quattro
AnnaJagna napisał(a):Aż ciarki przechodzą. Psa się nie da ściągnąć z gościa, brrrr :przerażenie:

W wiekszości to psy służbowe.
Brawurka napisał(a):Pies jako niebezpieczna broń, całkowicie poza kontrolą przewodnika, no naprawdę WOW! Klękajcie narody!
01:58 pies atakuje nic nierobiącego człowieka, policjant nie jest w stanie nad nim zapanować, o2:25 pies dopada człowieka i nikt nie potrafi go od niego "oderwać:, 05:15 przewodnim okłada psa po łbie pałką, żeby puścił ofiarę ... dalej nie chciało mi się oglądać. Jeżeli to prowokacja, to żałosna. Jeżeli kogoś to zachwyca - gratuluję wzorców.

Pies w służbach jest traktowany jako broń i do tego w tych służbach zostaje powołany. I w przypadku psa służbowego ja widze sens nie uczenia komendy puść, a ściagania psa który działa na wysokim pobudzeniu. Brawurka wyczuwam aluzje osobiste i to że odbierasz każdy mój post jako prowokacje. Nigdzie też nie napisałem że są to moje wzorce.
p.s - Prośba do moderatora który usunął link, czy byłby uprzejmy sie pod swoim "zielonym" podpisać nickiem? Czy teraz robi sie to bezosobowo? :-)
Edit: adnotacja do p.s - Dziękuje bardzo :-)
Volt
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 27 lis 2012, o 08:03

A ja nigdzie nie napisałam, że są to Twoje wzorce.
Wątek nazywa się "Atak", ale założony został w dziale " WYCHOWANIE, SZKOLENIE I SPORT ‹ IPO, PT i Obedience", wystarczy czytać ze zrozumieniem.
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 27 lis 2012, o 08:36

Brawurka napisał(a): Jeżeli kogoś to zachwyca - gratuluję wzorców.

Nie dziwny się potem, że ktoś się naogląda takich filmików, a potem przychodzi na forum i pisze, że nie wie jak rozbudzić psa, że pies nie jest hardy, twardy.

Tu - w tym dziale - jest mowa o szkoleniu sportowym psa. Dawajmy linki do filmików gdzie można zobaczyć ładną sportową pracę i ładne sportowe szkolenie.
Żeby Ci, którym się wydaje, że IPO to walenie psa po głowie mogli zobaczyć co to naprawdę jest.

Bo jeżeli całe to IPO miałoby być rzeczywiście agresywne to ja już wolę się zaliczyć to tego tłumu wskazanego przez VOLTa, który nic z psem nie robi.
Obrazek Obrazek
Carmella
Kociara, która zeszła na psy
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Volt » 27 lis 2012, o 21:25

Brawurka napisał(a):A ja nigdzie nie napisałam, że są to Twoje wzorce.
Wątek nazywa się "Atak", ale założony został w dziale " WYCHOWANIE, SZKOLENIE I SPORT ‹ IPO, PT i Obedience", wystarczy czytać ze zrozumieniem.

To przepraszam, także przewrażliwiony bywam :roftl:
a co do Wątku "atak"
Volt napisał(a):
dariex napisał(a):tyle,ze ten filmik z obroną sportową ma wspolnego tyle co nic :)

Tytuł wątku zatytułowany jest "atak" - w filmie wrzuconym przez autora wątku także są psy które na codzień działały w służbach - jak np Quattro

Ale żeby go znaleźć na filmie wystarczy odrobine się zainteresować - wkoncu to dwukrotny Mistrz KNPV ph II :-)

Carmella napisał(a):Bo jeżeli całe to IPO miałoby być rzeczywiście agresywne to ja już wolę się zaliczyć to tego tłumu wskazanego przez VOLTa, który nic z psem nie robi.

Ale dobrze przygotowany pies do IPO bazuje także na popędzie obronnym, nie tylko łupowym.
Volt
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez dariex » 27 lis 2012, o 22:07

Także ale nie wyłącznie,poza tym IPO to nie tylko obrona ale posłuszenstwo,a pies nieodwoływalny to dla mnie klęska żywiolowa.
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Volt » 27 lis 2012, o 22:44

dariex napisał(a):Także ale nie wyłącznie,poza tym IPO to nie tylko obrona ale posłuszenstwo,a pies nieodwoływalny to dla mnie klęska żywiolowa.

Ale na IPO nie ma odwołania psa od pozoranta, za to na KNPV oraz Mondio już tak.
Pozatym IPO to nie tylko obrona i posłuszeństwo ale również ślady :-)
Volt
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez dariex » 27 lis 2012, o 23:05

Tomaszu,ja wiem jak wygląda dyscyplina sportowa pt IPO,odniosłam się jedynie do tych dwóch konkretnych kategorii o ktorych można by rzec w kontekście tematu w którym piszemy.Natomiast na filmie który podałes jako przyklad odwolanie psa,ba! oderwanie go od ofiary graniczy z cudem. Nie znam się na szkoleniu psów policyjnych i znać nie będę :)
dariex
Zaawansowany owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje