Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: ATOS

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 4 lis 2013, o 11:50

minia napisał(a):Psiaki ładne. A czemu ciągle na smyczy? Czy to tylko tak akurat do zdjęć? :)

a nie wiesz, że w lesie pies powinien być na smyczy?
Art. 166 kodeksu wykroczeń
Obrazek Obrazek
Carmella
Kociara, która zeszła na psy
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez minia » 4 lis 2013, o 11:55

Wiem. Chociaż przyznam się szczerze, że jak spacerujemy u siebie, między polami i lasami, to nie zapinam go przy przejściu przez las.
Chodziło mi bardziej o to czy ciągle jest na smyczy, czy akurat tak wyszło, że są zdjęcia tylko ze smyczą?
minia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez edyciak » 4 lis 2013, o 12:35

Psy , mamy na długich linkach :-) W lesie , jest dużo ludzi spacerujących I jeżdżących na rowerach , zwierząt również . Nie chcę robić doświadczeń , czy przy spotkanej sarnie Emira odwołam , kiedy nagle wyskoczy . A nie każdy sobie życzy , żeby pies przechodził koło niego bez kagańca i bez smyczy , więc musimy to uszanować .
edyciak
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Edoras Zwinger
Imię: Edyta

Nieprzeczytany postprzez ewa » 4 lis 2013, o 18:26

dokładnie tak jak napisała Edytka... :-) Atos biega luzem...ale nie w lesie...tylko nad rzeczką...i zdjęcia nie mają nic wspólnego z tym,że jest zapięty :lool:

Carmella napisał(a):
minia napisał(a):Psiaki ładne. A czemu ciągle na smyczy? Czy to tylko tak akurat do zdjęć? :)

a nie wiesz, że w lesie pies powinien być na smyczy?
Art. 166 kodeksu wykroczeń

i tu też racja :-)
Obrazek Obrazek

Życie bez psa jest niczym - Elizabeth Bowen
ewa
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ATOS
Imię: ewa

Nieprzeczytany postprzez minia » 4 lis 2013, o 19:40

Dzięki za odpowiedź, myślałam może, że są jakieś inne wskazania w Waszym przypadku. :)
minia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez ewa » 4 lis 2013, o 21:34

wredna pańcia... trzyma bestie krótko :roftl: żart :lool:
Obrazek Obrazek

ewa
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Re: ATOS - wędrownik ;)

Nieprzeczytany postprzez ewa » 8 sty 2014, o 16:25

ewa napisał(a):chcieliśmy się pochwalić naszymi terenami spacerowymi ..... nawet w styczniu bez śniegu może być pięknie :-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

gdzieś ukryły się i bobry :)

Obrazek
Obrazek Obrazek

ewa
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez edyciak » 9 sty 2014, o 22:26

Pięknie :)
Nie wiedziałam , że tam można spotkać bobry :) Kurde w końcu trza się wybrać kiedyś do Was ;-)
edyciak
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Edoras Zwinger
Imię: Edyta

Nieprzeczytany postprzez ewa » 1 mar 2014, o 13:26

moje Maleństwo kończy dziś dwa lata...jak ten czas leci... poważnieje chłopak,w końcu zaczynamy się rozumieć bez słów :-) jestem z niego bardzo dumna... teraz będzie już tylko lepiej ;-) a to parę zdjęć,jak się zmienił i wyrósł :buziak:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

ewa
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez baby245 » 1 mar 2014, o 13:34

Wszystkiego najlepszego, pysznego tortu i miłych spacerów i zabaw razem z Pańcią :toast:
baby245
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Devil z Grodu Smoka
Imię: Ewa

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje