Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Re: Auto

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 28 lut 2011, o 18:04

Włosy Gamonia są wszędzie w samochodzie, te najbardziej bohaterskie nawet na podsufitce nad moją głową :lol: . A że podsufitka jest czarna, więc widać je rewelacyjnie. Moja metoda na kłaki to wilgotna ręka. Zbiera wszystkie kłaki. Potem zostaje już tylko odkurzyć piasek i wyczyścić zaschnięte ślinki :mrgreen:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Zbójini » 1 mar 2011, o 18:58

Bossiu oczywiście uwielbia jeździć. Nauczyłem go wsiadać i wysiadać na komendę. " wóz" i " z wozu". Bez lansu polecam skóry w aucie. Włos się nei czepia a jak czasem się coś zdarzy na kanapie to wystarczy mokra szmata. Mamy kombi i terenówkę aktualnie i jeździ w 3 klasie ale kłaki potrafią latać po całym aucie. Generalnie mina człowieka na myjni przed czyszczeniem bagażnika, bezcenna :twisted:
Zbójini
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 1 mar 2011, o 19:18

W związku z tym, że przed zimą stado nam się powiększyło o suczydło, kupiliśmy niedawno kombi, do niego z allegro kupiliśmy matę gumową, ale i tak kłaki doszły do tylnego siedzenia :roll: Jeszcze nie sprzątałam w samochodzie :oops:
Karoll
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Jali-Pat » 4 mar 2011, o 11:36

ja mam kombi i klatke na dwa psy i musze sie przyznac, ze ta klatka jest jeden z najlepszych zakupow w moim zyciu:)

Obrazek
tu jalka czeka na odjazd:)

Obrazek
a tu widac jeszcze miejsce fegi
Jali-Pat
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Zbójini » 4 mar 2011, o 18:58

klateczka zacna . Sprawia wrażenie mocnej . powinna nawet ochronić w jakimś stopniu futro przy wypadku.
Ile dałeś?
Zbójini
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 4 mar 2011, o 19:11

"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 4 mar 2011, o 19:40

http://www.safedog.pl/
te są ponoć spoko ;) jak już będę miała kombi to i w taką klatkę będę się chciała zaopatrzyć :mrgreen:
póki co psy mają dla siebie tylną kanapę, i biada komuś kto chce z nami jechać :P
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Jali-Pat » 4 mar 2011, o 20:27

ja ta klatkte kupilam uzywana. ale w nowka na wymiar kosztuje (ile wiem) okolo 500 € (okolo 2000 PLN). Ale jest to super zakup. jest bardzo stabilna i latem sie tez nie nagrzewa tak bardzo. a moje kobiety ja kochaja :D
Jali-Pat
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aisance » 6 mar 2011, o 13:48

Czy korzystał ktoś może z pasów bezpieczeństwa?

Np. http://www.zoologiczny.sklep.pl/Chaba_S ... 107___9881

Sprawdzają się?
Hodowla owczarków niemieckich jest hodowlą psów użytkowych, albo nie jest wcale hodowlą owczarków niemieckich.
Aisance
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Barsa
Imię: Monika

Nieprzeczytany postprzez eagle » 11 kwi 2011, o 20:24

Klatka, po tym co przeczytałem :-)
eagle
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje