Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wspominamy zwierzaki które odeszły.

Azor

Nieprzeczytany postprzez MILA » 10 kwi 2011, o 07:29

To moj pierwszy pies, bardzo go kochalam, ale bardzo szybko opusicil mnie, zmarl majac 3,5 lata. Ostatnio czesto chorowal, wciaz cos mu dolegalo. Weterynarze ostatni raz powiedzieli ze wyglada na to ze zawrot zaladka, dlugo go badali i cos mu tam robili, ale gdy wrocilismy do domu, zanioslam go na rekach do domu, polozylam, objelam aby cos mu powiedziec a on tylko kilka raz mocno oddechnal i zmar mi na rekach .... Bylo bardzo strasznie, krzyczalam, trzaslam go aby wstal, nie moglam uwierzyc ze go juz nie ma razem ze mna. Jak to wspominam to mam pelne oczy lez. Ale, wierze ze tam jest mu lepiej, nie meczy sie, nie choruje, a widzi nas z Nitro i cieszy sie za nas, a w naszych sercach zostanie na zawsze ...
A byl takim:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
MILA
Losowy avatar

Re: Azor

Nieprzeczytany postprzez Valdi » 10 kwi 2011, o 07:51

[*] :cry:
Valdi
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kasia-Bari » 14 kwi 2011, o 19:10

Przepiękny!!!!!!!! :(
Kasia-Bari
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez martakaminska » 17 kwi 2011, o 13:15

Biedactwo... Moja poprzednia też odeszła przy mnie :(
Obrazek
Obrazek
martakaminska
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luna, Famir Morrales
Imię: Marta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 17 kwi 2011, o 18:17

[*][*][*][*][*][*][*]
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje