Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Bąble na brzuszku?

Nieprzeczytany postprzez kondzik » 2 wrz 2012, o 20:25

Witam, mam 9 mc owczarka na brzuszku wyszy mu takie babelki(pekające , podobne do pryszczy) czy ktos cos takiego miał ze swoim psem i co na to poradzic :-(
kondzik
Losowy avatar

Re: Bąble na brzuszki?

Nieprzeczytany postprzez Letty » 2 wrz 2012, o 21:21

Być może to początkowe objawy zapalenia skóry, często wywołane jest to alergią pokarmową, może przebadaj go pod tym kątem. Może nieodpowiednia karma to wywołuje.
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lara
Imię: Arleta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 2 wrz 2012, o 22:32

A ja mam pytanie ... Co znaczy
Bąble na brzuszki?
i
na brzuszku wyszy mu takie babelki

:mur:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Letty » 2 wrz 2012, o 22:41

Brawurka napisał(a):A ja mam pytanie ... Co znaczy
Bąble na brzuszki?
i
na brzuszku wyszy mu takie babelki

:mur:

Chyba chodzi o takie ropne krosty.. Czytałam kiedyś o tym na jakimś forum ; >
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez kondzik » 3 wrz 2012, o 07:41

o takie ropne krosty
kondzik
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Letty » 3 wrz 2012, o 12:38

Letty napisał(a):Być może to początkowe objawy zapalenia skóry, często wywołane jest to alergią pokarmową, może przebadaj go pod tym kątem. Może nieodpowiednia karma to wywołuje.

;)
ObrazekObrazek

Letty
Owczarkarz

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje