Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Badanie moczu

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 19 lis 2011, o 16:15

Odebrałam wyniki badania moczu Tory.
jest zdrowa i nic nie wskazuje na jakąś chorobę, ale robiłam badania dla spokoju, bo często siusia.
Nie potrafię ich odczytać, bo nie przy każdej pozycji jest podana norma, zresztą norma ludzka może być inna od psiej, a badanie robiłam w lecznicy dla ludzi.
Stąd moje pytanie:
jaka jest norma leukocytów u suczki?
W naszej próbce wyszło 40-50
Znalazłam takie zestawienie:
http://www.terierkowo.fora.pl/badania-d ... ,2992.html
Okazało się na wizycie u weta, że to stan zapalny dróg moczowych i zapisany został Furagin.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje