Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Barca vs "morda " ;-)

Nieprzeczytany postprzez Ksena » 21 lut 2016, o 17:01

Ja wrzucam fotki z picassa. Kopiuję link adresu obrazka. Po wstawieniu tutaj podświetlam całość i wciskam "Img" . Pewnie większość to robi ALE zauważyłam taką kwestię, że jeśli link po kliknięciu w IMG rozbije się na kolejną linię to wtedy CZASAMI nie widać zdjęcia. Trzeba cofnąć drugą linie backspace'em, żeby zlikwidować tę powstałą spację uważając, żeby sobie nie skasować jakieś literki.

Powinno wyglądać tak :
[img]-bla-bla-bla-link-zdjęcia-bla-bla-bla-[/img]
a zostaje to rozbite spacją nie wiem dlaczego na
[img]-bla%20bla%%20
20bla%20link%%2020zdjęcia%20bla%20bla%20bla-[/img]
(oczywiście normalny link jest dłuższy)

Prościej by było, gdyby można było jednak wstawiać fotki bezpośrednio z kompa.... ale tak się chyba tutaj nie da.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ksena
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hera i Aria
Imię: Karolina
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez gumiskrosno » 21 lut 2016, o 17:44

Ksena napisał(a):Ja wrzucam fotki z picassa. Kopiuję link adresu obrazka. Po wstawieniu tutaj podświetlam całość i wciskam "Img" . Pewnie większość to robi ALE zauważyłam taką kwestię, że jeśli link po kliknięciu w IMG rozbije się na kolejną linię to wtedy CZASAMI nie widać zdjęcia. Trzeba cofnąć drugą linie backspace'em, żeby zlikwidować tę powstałą spację uważając, żeby sobie nie skasować jakieś literki.

Powinno wyglądać tak :
[img]-bla-bla-bla-link-zdjęcia-bla-bla-bla-[/img]
a zostaje to rozbite spacją nie wiem dlaczego na
[img]-bla%20bla%%20
20bla%20link%%2020zdjęcia%20bla%20bla%20bla-[/img]
(oczywiście normalny link jest dłuższy)

Prościej by było, gdyby można było jednak wstawiać fotki bezpośrednio z kompa.... ale tak się chyba tutaj nie da.

dzięki Karolina ale u mnie problem jest z udostępnianymi albumami w zdjęcia google coś szwankuje niby wszystkie zdjęcia dodaje do jednego albumu a niektóre widać inne nie teraz coś pokombinowałem i napiszcie czy widzicie, a co do wstawiania zdjęć tutaj na pewno jest to zablokowane ze względu na transfer i ilość miejsca jakie admin ma wykupione na serwerze

Zgój napisał(a):Ja też chętnie się dowiem bo sam nie mogę ogarnąć jak wrzucać fotki :mur:

wiem że nie ja zostałem wywołany do odpowiedzi ale postaram Ci się jakoś pomóc a więc aby móc wstawić tutaj zdjęcie musisz je umieścić na jakimś serwerze w sieci może to być np fotosik.pl lub inne tego typu lub tak jak ja jeśli posiadasz maila w google czyli @gmail.com masz tam taką aplikację jak zdjęcia google gdzie możesz przesyłać zdjęcia z swojego komputera czy telefonu i są one tam przechowywane a Ty masz do nich dostęp z każdego urządzenia i jest to bezpłatne. Jest też tam taka opcja by stworzyć i ustawić dany album do którego powrzucasz wybrane zdjęcia i udostępnić. Jeśli masz dane zdjęcie już w tym albumie to otwierasz je potem dajesz prawy myszy na zdjęcie i naciskasz kopiuj adres obrazu. Jeśli wykorzystałeś jakiś hosting zdjęć np fotosika to stamtąd bierzesz adres obrazu (ta opcja jest taka że jeśli nie jesteś tam zarejestrowany to nie masz za bardzo kontroli nad swoimi zdjęciami i po jakimś czasie one znikną i nie będą widoczne na forum) Teraz wracasz tu na forum zaczynasz pisać posta ( musisz dać Pełny edytor a nie szybką odpowiedź) lub Nowy temat u góry będziesz miał takie podpowiedzi BBCode Ciebie interesuje ten Img naciskasz go a w okienku pojawi ci się [img]tu wklejasz link do zdjęcia czyli prawy myszy i wklej [?/img] oczywiście nie ma być pogrubionego znaku zapytania. Mam nadzieję że jakoś to ogarniesz jeśli nie to pisz postaram się pomóc.

jeśli nie będzie widać jakiś moich zdjęć to proszę o informację
Życie jest piękne nie dlatego że pozwala popełniać błędy, ale dlatego że daje czas by je naprawić
gumiskrosno
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Barca
Imię: Tomek
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Ksena » 21 lut 2016, o 17:50

Pokazały się na nowo zdjęcia z goloneczką a też znikały i pierwsze zdjęcie z kolejnego postu. Reszta zastąpiona słowem "obrazek"
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ksena
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez gumiskrosno » 21 lut 2016, o 21:37

a to zdjęcie z dzisiejszego pogoda paskudna i niestety aparat w telefonie nie radzi sobie w ogóle

Obrazek

to jak wyglądają kafelki po spacerze :mur: zdjęcie słabe i nie oddaje .... a zresztą :-(

Obrazek

a to tak żebym sobie pogryzła tym razem nóżka wieprzowa

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i mam nadzieję że już widać zdjęcia bo mnie już ..... strzela sprawdzałem na innym kompie i działają ale jak coś to piszcie których nie widać :mur:
ps Karolina te dodawane Picasą działają ale google zakończył już współprace z nimi i nie wiadomo co to będzie dalej
Ostatnio edytowano 25 lut 2016, o 22:12 przez gumiskrosno, łącznie edytowano 2 razy
Życie jest piękne nie dlatego że pozwala popełniać błędy, ale dlatego że daje czas by je naprawić
gumiskrosno
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Ksena » 21 lut 2016, o 21:59

Noooo teraz wszystko widać! Nawet kafelki ze ślicznym wzorkiem ;-)

Kurcze mam nadzieję, że nie stracę tego co mam na picassie. Wcześniej byłam na fotosiku, potem na image a picassa odpukać trzyma się najdłużej. Nie chciałabym stracić tego co tam mam... :nea:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Ksena
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Zgój » 21 lut 2016, o 22:20

Ok. Czyli trzeba to gdzieś "wywalić w chmurę" i stamtąd udostępnić. Myślę że teraz ogarnę. Dzięki!
Zbój, Bonnie i Minnie
"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/
Zgój
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Zbój & Bonnie
Imię: Paweł
Pochwały: 10

Nieprzeczytany postprzez gumiskrosno » 23 lut 2016, o 21:17

taka ładna była u nas pogoda wczoraj

Obrazek

a dzisiaj deszcz :mur: i podobno w nocy ma padać śnieg z deszczem :-((
gumiskrosno
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Victoria457 » 25 lut 2016, o 21:38

Super to zdjęcie ;)
Fajna dziewucha z niej urosła :)
Victoria457
Początkujący owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tesla
Imię: Wiktoria
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez gumiskrosno » 5 mar 2016, o 22:36

Zdjęcia z kolejnych naszych wycieczek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
gumiskrosno
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Victoria457 » 6 mar 2016, o 12:25

Bardzo fajne tereny macie :)
Victoria457
Początkujący owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tesla
Imię: Wiktoria
Pochwały: 2

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje