Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: BARF czyli Bones And Raw Food ( kości i surowe jedzenie

Nieprzeczytany postprzez AM-ON » 18 lut 2011, o 22:58

Basia W napisał(a):AM-ON, a gdzie ten sklep firmowy jest?

W Trzcianie, 40km od Krakowa ale własnie wyczaiłam, że już mają hurtownię w Krakowie TUTAJ są namiary.
Pozdrawiamy
Aneta oraz Hot, Mini-Me, Kenny [*] & Gwen [*]

Obrazek
AM-ON
Szkoleniowiec
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ares EMiTom [*]
Imię: Aneta
Pochwały: 17

Nieprzeczytany postprzez Basia W » 19 lut 2011, o 11:36

Dzięki za info, jedna lipa, to mają otwarte w takich godzinach jak ja pracuję, od 6-14, z Rybitw daleko nie mam, ale jednak :(, trudno, dobrze że sklepy mięsne dłużej są otwarte, spróbuje jeszcze raz Selgrosa zaatakować, chociaż ostatnio nie trafiłam tak na nic ciekawego
Basia i Schila z Atarova Dvora
Obrazek
Obrazek
Basia W
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Schila
Imię: Basia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez aselka » 28 lut 2011, o 13:41

Zatem witam zwolenników BARFu (lub barfia jak to ja ostatnio gdzieś przeczytałam.. ;p)
My również na surowym i baaardzo sobie chwalimy. Nie dość, że sucz zdrowa jak ryba to jeszcze włos piękny i zęby ostre ;> :lol:
aselka
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez hulan » 28 lut 2011, o 22:56

my tez od roku na barfie
i tylko sobie chwalimy, chosc nasz troche inaczej wyglada - pewnie co kraj to obyczaj ;)
hulan
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Dora
Imię: Joanna
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 3 mar 2011, o 19:56

podepne się tutaj z pytaniem.....my z surowizny dajemy tylko ogony wieprzowe,szyjki indycze i skrzydełka,tylko niech mi ktos powie,dlaczego po takim jedzeniu raz kupa jest fajna a raz nie[rzadziusienka,jesli nie powiedziec lejąca] :(
egonek5
Owczarkarz
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez donald1209 » 4 mar 2011, o 09:54

A dajesz coś poza tym? Tzn. czy pies je tylko to czy też w tzw międzyczasie je suche czy gotowane?
Niektóre psy mają strusie żołądki i takie przestawianie im nie szkodzi, ale niektóre żle ( tzn. biegunką) reagują na zmianę rodzaju pożywienia.
Pozdrawiam

Krzysztof i Luka

Kobieta jest najlepszym przyjacielem mężczyzny, oczywiście nie licząc psa.
donald1209
Nadworny dietetyk
Owczarek niemiecki: Luka
Imię: Krzysztof
Pochwały: 24

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 4 mar 2011, o 10:32

Bruno jest na suchej karmie którą fajnie toleruje,czasami tylko cos ugotujemy bo po gotowanym kupy też są fajne,i lubi gotowane żarcie,w sumie po surowiznie też kupa fajna ,tylko czasami za rzadka,nie jest to co prawda biegunka ,bo kupe robi dwa razy dziennie nie wiecej,więc biegac co chwile z nim nie muszę.Jesli daje mu cos surowego w południe to wieczorkiem dostanie tylko dwie garstki karmy i to wszystko.Nie je też łapczywie,kosci dobrze podryzie,nigdy też nie miał problemów ze zmianą karmy.Ot wczoraj kupa po ogonie wieprzowym była idealna ,nie wiem dlaczego tak się dzieje.Ta rzadka kupa po surowiznie nie jest często,ale ciekawa jestem dlaczego tak się dzieje.
egonek5
Owczarkarz
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez aselka » 4 mar 2011, o 10:39

A przypatrzyłaś się po czym dokładnie ma taką a nie inną kupę?
U nas na przykład w ogóle nie sprawdzały się serca, kupa była rzadka po każdym posiłku złożonym z serduszek. Odstawiliśmy na jakiś czas i teraz wszystko gra. Podobnie jest z koniną - raz że nie smakuje, dwa że kupa była straszliwa, po kilku próbach daliśmy sobie spokój i wykreślone zostało to z menu.
aselka
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 4 mar 2011, o 10:43

kręci mi się w głowie po przeczytaniu dwóch pierwszych postów... nie dobrze mi....... :shock: ratunkuuuuuuu :o
jak mojemu psu ktoś poda korpus od kury, no chyba że jest jedna sztuka to jakoś sama to zrobię, wtedy zamykam go w łazience i włączam radio.... nie muszę udawać i się męczyć że nie widzę i nie słyszę :lol:

pozdr, wegetarianka. :lol:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez donald1209 » 4 mar 2011, o 10:49

:lol: :lol: :lol: To może pomyśł o kupnie królika ;) ;) .
One też tylko roślinki jedzą. :lol: :lol:
Pozdrawiam

Krzysztof i Luka

Kobieta jest najlepszym przyjacielem mężczyzny, oczywiście nie licząc psa.
donald1209
Nadworny dietetyk
Owczarek niemiecki: Luka
Imię: Krzysztof
Pochwały: 24

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje