Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Bary junior - wita wszystkich :)

Nieprzeczytany postprzez engi » 9 kwi 2014, o 22:14

Carlos1982 napisał(a):Widzę, że też pierwsza kąpiel zaliczona:) Patrząc na te zdjęcia to tak jakbym widział moją młodą Sheilę:) taplać się i taplać:) Pozdrawiamy

Dokładnie :) Ostatnio to nawet wracać nie chciał ze stawku, spędzał by tam całe dnie ! :przerażenie:

quote="mój pies"]Piękny twój Bari, bardzo mi się podoba. A błotko i woda i las to jest to, niech używa jak najwięcej :-)[/quote][
edyciak napisał(a):Tu nas jeszcze nie było . Więc witamy Barego i resztę stadka :-) Błotko to chyba wszystkie owczary kochają :lool:

Witamy was również :)
engi
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bary
Imię: Angela

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje