Wspominamy zwierzaki które odeszły.

Baskil

Nieprzeczytany postprzez myszo1skoczek » 18 lut 2012, 17:01

To i ja wspomnę tutaj mojego ukochanego psiaka. Od 2 tyg w naszym domku mieszka nowy ONek Dante, no bo przecież bez ONka żyć się nie da ale... :(...to był mój Baskil:
Obrazek

i znowu łzy mi sie cisną do oczu, po jego pogrzebie jeszcze u niego nie byłam ale jak się zrobi cieplej i malucha poszczepię to na pewno razem tam pojdziemy...w miejsce gdzie spoczywaja juz moje dwa onki. Baskil był ze mną prawie 12 lat, odszedł od nas/ode mnie 07 stycznia tego roku tj jakies 1,5 miesiąca temu, niestety miał poważne problemy z poruszaniem się ( kręgosłup, biodra )...robiłam co mogłam,wypróbowałam chyba wszystko, pomagaliśmy mu chodzić...ale w pewnym momencie dotarło do mnie , że nie mogę skazywać go już więcej na życie....z którego widziałam, że się już nie cieszy, teraz wiem , że to była wegetacja a nie zycie. Niestety musiałam zrobić to czego za wszelką cenę chciałam uniknąć, musiałam podjąć decyzję...było cholernie ciężko ale...przynajmniej te ostatnie chwile jego zycia były spokojne. Tak jak leży na swoim dywaniku (zdjęcie powyzej ) tak na nim ...usnął:(((...z łepkiem ułożonym na łapce..jakby spał....nigdy nie zapomną jednak jego ostatnich oddechów i ostatniego bicia jego serca;:(:(:(...byłam z nim do samego konca...mam nadzieję, że to czuł, że sie nie bał i że postąpiłam dobrze...usnął tak spokojnie....w moich ramionach do konca na tym swiecie...wiem ,że się jeszcze kiedys spotkamy...młodzi i zdrowi, bez bólu i cierpienia...to nie tak powinno być...one powinny same zasypiać

Baskilku mój kochany, byłes cudownym psiakiem, takim spokojnym i oddanym, moja córeczka sie przy tobie wychowała...wiele łez za tobą wylałam i nadal wylewam i chociaż mam teraz w domu małego, słodkiego brzdąca to nadal jesteś moim psem...tak jak powiedziała moja córka...mamy dwa( a właściwie już trzy ) psy tylko, że dwa w niebie...za tęczowym mostem...
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
trzymaj się mocno swoich chmur
http://www.pedigreedatabase.com/german_shepherd_dog/dog.html?id=1320466
myszo1skoczek
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Monika
Wiek: 33
Lokalizacja: Świdnik
Dołączył(a): 16 lut 2012, 08:29

Re: Baskil

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 18 lut 2012, 17:57

On zawsze będzie żył w Twojej głowie, w Twoich wspomnieniach.
Tomek
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Tomek
Wiek: 33
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Pochwały: 11
Dołączył(a): 12 lut 2011, 17:20

Dział statystyki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje