Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Przepisy dotyczące psów oraz informacje o psach ukazujące się w szeroko rozumianych mediach.

Bezbłędne!

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 18 paź 2013, o 16:45

AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 28

Re: Bezbłędne!

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 18 paź 2013, o 17:07

Mądre psisko :)
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Joan » 19 paź 2013, o 00:30

Jeszcze jeden dowód na to, że warto słuchać, co pies ma do przekazania i że czasem warto wierzyć mu bardziej, niż ludziom.
Pozdrawiamy
Obrazek
Joan
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Woland UlaYaskaEdgar
Imię: Joanna
Pochwały: 54

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 19 paź 2013, o 08:41

Podobne mam doświadczenie z Nazgulem o czym już pisałam niejednokrotnie na forum.
Jeśli nasz pies jest z natury ufny i socjalny do ludzi - a znajdzie sobie jedną dorosłą osobę której nienawidzi - nie zadawajmy się z nią.

Gdyby nie Nazgul, nie zaczęłabym tak szybko szperać w necie opinii o pewnej osobie... oszustwo ta osoba miała we krwi.
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga

Nieprzeczytany postprzez norineko » 19 paź 2013, o 20:48

To samo co Twój Nazgul ma moja Lena. No nienawidzi kilku ludzi i nic nie poradzę. Tyle, że wszyscy skonfliktowani z prawem, jeden po wyroku. Jeden od lat znany postrach okolicy, chamski i nie cofający się przed "daniem komuś po mordzie" za to, że istnieje. We mnie lata temu potrafił rzucać z okna różnymi przedmiotami. Lena po kilku dniach u nas znienawidziła go mimo, że osoba ta ma i niby lubi owczarki, no i nie mogła też wiedzieć o naszym starym konflikcie. Tak ma też z innymi ludźmi. Nie zdarzyło jej się jeszcze pomylić w ich ocenie, więc każdego osobnika dwunożnego, którego ona darzy niechęcią biorę natychmiast pod lupę.
Jakiś może rok temu Lena (bardzo lubiąca dzieci) pozwoliła się pogłaskać małemu dziecku na ulicy. Dziecko ją miętosiło, ona leżała spokojnie, nawet obdarzyła delikatnym buziakiem. Niestety, nad dzieckiem niespodziewanie i dość gwałtownie nachylił się tatuś?, wujek? w każdym razie kompletnie zalany i wyglądający mocno nieciekawie. Zanim zdążyłam nabrać powietrza Lena błyskawicznie ostrzegawczo skoczyła ku tatuśkowi nie pozwalając mu dotknąć dziecka. Wzbudziło to zresztą ogólną aprobatę przechodniów. Zdarzyło jej się jeszcze z kilka razy szczeknąć na rodziców dzieci które ona lubiła, gdy ci rodzice krzyknęli na nie, ale to już nie były żadne patologiczne sytuacje. Taka mamusia z niej.
Prosimy o pomoc dla psów w schronisku "Azorek" w Obornikach Wlkp.!

Nie pozwólmy zlikwidować tego miejsca!!!

http://forum.owczarkopedia.pl/mowimy-nie-likwidacji-schroniska-azorek-w-obornikach-wlkp-t4325.html
norineko
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Magda
Pochwały: 61

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 21 paź 2013, o 18:36

Psy doskonale odczytują nasze emocje - nigdy nie zaprzyjaźniłam się z psem osoby, której nie lubię. Ten przypadek jest o tyle ciekawy, że właściciele opiekunce ufali.
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 21 paź 2013, o 18:47

Wadera napisał(a):Psy doskonale odczytują nasze emocje - nigdy nie zaprzyjaźniłam się z psem osoby, której nie lubię.

Takich wniosków to aż wysnuć jeszcze nie potrafię bo Nazgul wszystkich innych lubi ale...

Wadera napisał(a):Ten przypadek jest o tyle ciekawy, że właściciele opiekunce ufali.

niestety i my "tej" mendzie ufaliśmy :-O - dlatego dla mnie ten przypadek ciekawostką nie jest...
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje