Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Szczenięta rasy owczarek niemiecki.

Re: Biały Owczarek Szwacjarski

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 11 cze 2013, o 18:03

Jedno jest pewne, są śliczne :-)
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 11 cze 2013, o 20:25

Piękności :)
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 11 cze 2013, o 21:19

Szkoda, że niemal sprzed roku. ;-)
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Joan » 12 cze 2013, o 14:44

Śliczne te psy. Obejrzałam stronkę. Są takie jak lubię, nie za długie, z prostym grzbietem. :-)

Dziadek Horanda był biały i w początkowym okresie w ponad połowie miotów były białe szczeniaki. Też słyszałam, że są bardziej miękkie niż pozostałe, ale równie mądre i sprawdzają się jako psy asystujące. Swoją drogą, bardzo mnie ciekawi na ile maść jest skorelowana z charakterem. Niektórzy hodowcy labradorów twierdzą, że są różnice pomiędzy czarnym a biszkoptowym, inni znów twierdzą, że nie ma... Może zależy to od konkretnego egzemplarza, a może od spostrzegawczości. ;-)
Pozdrawiamy
Obrazek
Joan
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Woland UlaYaskaEdgar
Imię: Joanna
Pochwały: 55

Nieprzeczytany postprzez Thrima » 12 cze 2013, o 15:30

Moje doświadczenia z BOSami pochodzą z hodowli Canta Lupa i muszę przyznać, że zawsze mi się te psy podobały. Na etapie rozważań o rasie oprócz niemieckich brałam też pod uwagę właśnie szwajcarskie i belgijskie. W BOSach bardzo pasowała mi ich nie zepsuta sylwetka - są ładnie, proporcjonalnie zbudowane. Przerażała mnie natomiast wizja białych kłaczków WSZĘDZIE ;P Ale to kwestie wyglądowo - kosmetyczne. Poza tym okazuje się, że podszerstek ONa czyni dużo większe spustoszenie od BOSowych kłaczków.

Z tych psów które poznałam można było wybrać dosyć szeroki wachlarz charakterów. Od raczej wycofanego, delikatnego i misiowatego samca, po jego kolegę hodowlanego który był bardzo wszystkim zainteresowany, otwarty i odważny. Wszystko robił z ogromną energią i zacięciem, natomiast w warunkach domowych był psem bardzo stabilnym, pewnym siebie i opanowanym.
Psiaków było tam około dziesięciu i ewidentnie można było zaobserwować takie, które preferowały mizianko jak i te które wciskały obśliniony aport do ręki domagając się jeszcze ćwiczeń.
Blog o życiu i pracy z owczarkiem:
http://yaronwpracy.blogspot.com/
Thrima
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zorion, Yaron
Imię: Ada
Pochwały: 4

Nieprzeczytany postprzez NatTadi23 » 4 wrz 2014, o 13:43

Są prześliczne i cudne.
Ja mam swoje dwa pupilki owczarka niemieckiego z hodowli policyjnej MILE i labradora Core - obie suczki.
NatTadi23
Losowy avatar
Nowy forumowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Imię: Natalia

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje