Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Re: Ból przednich łap

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 8 maja 2014, o 19:06

Jestem dobrej myśli, że to nic poważnego.
Myślę, że coś jej przeskoczyło, i uciska na nerw. Poszukaj psiego masażysty, dobra też będzie akupunktura. naturalne metody w takich wypadkach są najlepsze. My akurat mamy takiego weta, może u was też znajdziecie.
Z moich obserwacji widzę, że najgorsze dla układu kostno stawowego są rzucane patyki, albo piłeczki gdy psiak hamuje przednimi łapkami.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 9 maja 2014, o 10:35

mój pies napisał(a):Z moich obserwacji widzę, że najgorsze dla układu kostno stawowego są rzucane patyki, albo piłeczki gdy psiak hamuje przednimi łapkami

Też tak uważam :/ Aria z takim sprintem goni za aportem, że jak hamuje, to aż się kurzy. Jak nakręcona biegała...
Jutro mamy RTG. Dam znać, jak będą wyniki.

Niestety nie kojarzę nikogo sprawdzonego, kto zajmuje się akupunkturą i masażami w Lublinie. Boję się zaryzykować u kogoś, kto może tylko namieszać...Wet zaproponował nam zabiegi biostymulacji laserowej. Może tego spróbujemy. Zobaczymy.
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Yaro » 10 maja 2014, o 08:16

Dagi dziś zobaczyłem Twój temat. Trzymam kciuki - będzie dobrze :ok:
I feel the need - the need for speed
ObrazekObrazek
Yaro
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nico
Imię: Jarek
Pochwały: 1

Re: Ból przednich łap/ chory kegosłup

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 10 maja 2014, o 14:12

Jesteśmy po badaniu...Dziękuję za wsparcie. Wszystko opisałam w wątku Aryjki. Jeśli ktoś jest zainteresowany - zapraszam.
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Trendiction i 0 gości

Opcje