Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Bono owczarek niemiecki

Nieprzeczytany postprzez andykan » 18 mar 2013, o 19:13

Bono na wystawie w Jarosławiu, 10/03/2013 r. . Fot. M. Trojanowska
Obrazek
a tu na spacerze w śnieżnym marcowym lesie
Obrazek
andykan
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Key vel Bono
Imię: Andrzej
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Agidoo » 21 kwi 2013, o 21:18

Bylebyś go tak nie rozpieszczał jak mnie :P
Agidoo
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez andykan » 22 kwi 2013, o 09:16

Bono (Key Kierkis - hof) na wystawie - zw. mł. Lublin 21.04.2013
Obrazek
Obrazek
Obrazek
foto: Monisia Ch
andykan
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez andykan » 4 maja 2013, o 19:55

Wiosenna trawa jest super Obrazek
andykan
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez andykan » 27 maja 2013, o 18:26

Obrazek
kolejna wystawa za nami...
andykan
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 27 maja 2013, o 19:20

Stwierdzam że z wystaw powinny zniknąć eksteriery na korzyść użytków które są niedoceniane ;-). No... ewentualnie zostawić eksteriery, ale te pracujące ;-).
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez andykan » 27 maja 2013, o 20:15

Aga i N napisał(a):Stwierdzam że z wystaw powinny zniknąć eksteriery na korzyść użytków które są niedoceniane ;-). No... ewentualnie zostawić eksteriery, ale te pracujące ;-).

popatrzyłaś na Bonifacego i to spowodowało taką refleksję?
andykan
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 27 maja 2013, o 20:33

Weszłam na wątek, a tu mnóstwo zdjęć z wystaw... pomyślałam że mamy tutaj osobę zatem która wystawy kocha... i tak chciałam trochę "sprowokować" :lool: , żeby dowiedzieć się, co właściciele eksterierów myślą o udziale użytków na wystawach. Bo z tego co obserwuję wrażenia właścicieli użytków uczestniczących na wystawach - one są niedoceniane :(.
Sama mam mix eksteriera i użytka... owczarek to owczarek, ale żeby do jasnej ciasnej na tych wystawach uczciwe oceny były klepane, a nie że "użytek na wystawe jest beeee i jemu się uczciwa ocena nie należy" :diabeł: :mur: .
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez andykan » 27 maja 2013, o 20:42

ha... ktoś prowokuje, i to nie jestem ja! Nie znam sie na eksterierach i na użytkach też. Nie jestem hodowcą. Do wystawiana sprowokowali mnie hodowcy. Chciałem zobaczyć o co w tym tak naprawdę chodzi i dowiaduję się. Nie jestem pupilem na wystawach bo jestem wolnym strzelcem... sama sobie dopowiedz co to oznacza. Na razie dobrze się bawimy z Bonifacym. O użytkach nie mam zielonego pojęcia ale podejrzewam że jest to tak jak z ... polityka nasza polska ojczystą: Po vs PIS. Jedna religia ma być lepsza od drugiej?
Ile Twój Nazgul ma latek?
andykan
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 27 maja 2013, o 20:53

Ouuu... cóż za porównanie - do polityki ;-). Zielona w tym jestem. Wszyscy najeżdżają na hmmm tego od zioła, o Palikot się zwie, a czasami ma dobre pomysły - ostatni mi się podobał - żeby ksiądz robił sobie badania w sanepidzie czy nie przenosi zarazków, bo podaje jedzenie w kościele ludziom :P Dla mnie święta racja - ludzie nie myją rąk po wizycie w ubikacji, więc skąd pewność że ksiądz zawsze myje? :P Fuuu.... ;-) Myślę że porónanie owczarkó do polityki jest mało jasne ;-), bo polityka to zbyt duży obszar i każdy rozumie ją po swojemu, nie wszyscy się nią interesują.
Szkoda że nic nie wyciągnęłam ;-). Nadal będę się wkurzać i irytować na wieść osób z forum jak to im użytkom "nie należy się" adekwatna ocena, gdyż "nie jest im potrzebna". :mur:

N ma 3 lata, 11 miesięcy i parę dni ;-).

Aga i N
Owczarkowa wyga

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje