Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Owczarek niemiecki Angua

Nieprzeczytany postprzez madzik999 » 18 lut 2012, o 18:04

Kilka fot z dzisiejszego spotkania z Leną i Torą na poznańskiej Woli :hi: Nie powalają jakością niestety ;-)

Wiosna już w powietrzu więc dlaczego by się nie wykąpac?
Obrazek
Obrazek

Najfajniejszy kijek w lesie którym Angua nie chciała się podzielic z Torą ;-)
Obrazek
Obrazek

Tutaj coś knują! ;-)
Obrazek
Obrazek

Straszny wilk...
Obrazek

Nie łaskocz!
Obrazek

Lena, nawiązując do naszej dzisiejszej rozmowy o tym, że ciągle mi sie zdaje, że Angua jest za szczupła oto ten paskudny obrazek który mam ciągle w głowie...:
Obrazek
No, a teraz pora na Twoje zdjęcia z dzisiaj :ok:
Angua [*]
Obrazek
madzik999
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bjorn, Ursa, Hugo
Imię: Magdalena
Pochwały: 12

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 18 lut 2012, o 18:20

http://images40.fotosik.pl/1367/4fc07d9eb6ce7ed8med.jpg widać, że dziewczyny świetnie się bawiły ;)

i ważne aby pies nie był za chudy i nie za gruby :) a Angui nie widziałam, więc nie doradzę :)
kalyna
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez madzik999 » 18 lut 2012, o 18:25

Wagowo już jest w miarę okey ;-) Tak sobie powtarzam to cały czas bo mimo wszystko gdzieś w głowie zastał się obrazek Angui-szkieletora. A ja najchętniej bym ją utuczyła jak świniaka na jesień ;-)
Angua [*]
Obrazek
madzik999
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 18 lut 2012, o 18:27

madzik999 napisał(a):Wagowo już jest w miarę okey ;-) Tak sobie powtarzam to cały czas bo mimo wszystko gdzieś w głowie zastał się obrazek Angui-szkieletora. A ja najchętniej bym ją utuczyła jak świniaka na jesień ;-)

Miałam tak samo... tylko Sonia była zagłodzonym szczeniakiem, co niestety odbiło się na jej zdrowiu... :-(( :-((
A potem zrobiła się ciut za gruba i odchudzanko i teraz myślę, że jest dobrze ;-) a zweryfikujemy to u weta na wadze.....
kalyna
Moderator

Nieprzeczytany postprzez madzik999 » 18 lut 2012, o 18:31

Anguę ważę kontrolnie... co tydzień :ooops:

A co się działo z Sonią?
Angua [*]
Obrazek
madzik999
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 18 lut 2012, o 18:41

Madziu, wspaniale wyprowadziłaś Anguę, miała szczęście, że trafiła w Twoje kochające i mądre ręce :ok:
To wspaniały psiak i wagowo i optycznie jest do swojego wzrostu i długości bardzo zgrabna
Fajnie, że się z Torą polubiły, bo takie wycieczki jak dzisiaj warto powtarzać.
Tora po przekroczeniu progu domu położyła się spać i śpi cały czas. Nie ma się co dziwić, wyszłyśmy na pole o 12, a wróciłyśmy o 16 :-P
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Nieprzeczytany postprzez madzik999 » 18 lut 2012, o 18:44

Dziękuję :ooops: może pora na ważenie co drugi tydzień, zatem? :roftl: Echhh... chyba mi już tak zostanie :-)

To co, jutro o 14? :lool:
Angua [*]
Obrazek
madzik999
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 18 lut 2012, o 18:51

Angua super wygląda, gdybym nie wiedział nie zgadłbym że jest to sunia którą niedawno uratowano po ciężkiej walce ze skutkami otrucia.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez madzik999 » 18 lut 2012, o 19:04

Oj Tomku, nawet mi tego nie przypominaj... :-((
Najgorsze dwa tygodnie mojego życia...! Ile mnie to kosztowało łez, bezsennych nocy i nerwów... Na szczęście to już za nami, waga się normuje, wątroba już nie daje się we znaki a jelita ładnie pracują.
Angua [*]
Obrazek
madzik999
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 20 lut 2012, o 11:16

madzik999 napisał(a):Anguę ważę kontrolnie... co tydzień :ooops:

A co się działo z Sonią?

my nie mamy takiej wagi.. a jak ja się podnosi to wpada w panikę :głupol:
Hmm nasz wet też wagi nie ma.

bo Sonia jest z pseudohodowli i gościu nie miał pojęcia o odchowaniu miotu. I Sonia była największa to u niej najbardziej było widać braki witamin.. więc nie dość, że wychudzona to powykrzywiana :mur: a weci idioci nie poznali się na tym i kazali ją uśpić :mur:
dopiero jak pojechaliśmy do starego weta i ledwo dotknął i stwierdził, że to krzywica i końska dawka witamin i teraz wygląda jak wygląda :roftl:
To tak w wielkim skrócie.. :-P :-P
kalyna
Moderator

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje