Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Brak sierści na brzuchu

Nieprzeczytany postprzez Adi » 09 wrz 2012, 10:45

Witam!
zauważyłem brak sierści na brzuchu oraz wewnętrznej części tylnych łap u mojej Luny, skóra nie jest w żaden sposób podrażniona ani zaczerwieniona, po prostu nie ma tam ani grama sierści, trochę mnie to zaniepokoiło, czy wie ktoś jaka może być tego przyczyna? dodam, że Luna od tego roku mieszka na podwórku koło domu, ma 10 lat, całe życie mieszkała w mieszkaniu, nie daję żadnych oznak jakby ją w tamtym miejscu bolało lub swędziało, jest prawie cały czas pod gołym niebem, ma budę, aczkolwiek chowa się w niej jedynie podczas ulewnego deszczu, mały deszczyk jej w niczym nie przeszkadza, jak na swój wiek jest bardzo aktywna, aczkolwiek siły już nie ma tyle co kiedyś. Proszę o jakąś radę, pozdrawiam.
Adi
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Adam
Wiek: 26
Lokalizacja: KRK
Dołączył(a): 09 wrz 2012, 10:33

Re: Brak sierści na brzuchu

Nieprzeczytany postprzez kati777 » 09 wrz 2012, 17:29

Myślę że to, że sunia meszka na dworze a kiedyś w domu to chyba nie ma znaczenia, bo nasz też jest na dworze i takie coś u niej nie występuje ;)
W tym przypadku, uważam że na odpowiedź powinieneś czekać od weta , byłoby najpewniej. Albo się z nim skonsultuj albo przedstaw ten problem na stronie: www.vetopedia.pl tam odpowie ci weterynarz ;)

Pozdrawiam.
ObrazekObrazek
__________________________________________________________________

Obrazek

Owczarek Niemiecki Baira.. owczrek-niemiecki-dlugowlosy-baira-ma-juz-roczek-33-t2500-140.html#p51544
kati777
Losowy avatar
Zbanowany forumowicz
Owczarek niemiecki: Baira
Imię: Kasia
Wiek: 16
Lokalizacja: Wołów i okolice ;)
Pochwały: 3
Dołączył(a): 26 cze 2012, 12:20

Re: Brak sierści na brzuchu

Nieprzeczytany postprzez justysiek » 02 paź 2012, 15:21

wklej może zdjęcie jak to wygląda

a swoją drogą czemu sunia mieszka teraz na podwórku jeśli całe życie mieszkała w domu?
justysiek
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Cezar
Imię: Justyna
Wiek: 24
Lokalizacja: Blicza/Kuczów
Pochwały: 2
Dołączył(a): 14 maja 2012, 08:08

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post