Adopcje.

Brakuje 270zł stałych deklaracji!!! Wszystko się sypie...Agr

Postprzez Razgotra » 16 cze 2011, 13:46

Brakuje 270zł stałych deklaracji!!! Wszystko się sypie...Agra szuka domu!!!
Chciałam przedstawić wam Agrę, piękną onkowatą suczkę. Agra ma już swoje lata podobno koło 10 , mimo to nie zachowuje się jak na swój wiek. Niestety wiek robi swoje i suczka ma problemy z tylnymi łapkami (pewnie dysplazja), do tego oczka jakby zamglone, jedno w lepszym stanie drugie w gorszym.

Agra trafiła razem z innym psiakiem do schroniska po śmierci właściciela, niestety jej przyjaciel nie przeżył tego Jednak Agra dostała drugą szansę od życia. Od dziś jest u mnie na tymczasie. Miałam już nie brać psów na tymczas ze względu na pracę, jednak gdy przypadkowo weszłam na wątek w którym była nie mogłam nic nie zrobić.

Dziewczyna brudna i śmierdząca przyjechała do domu, pozytywnie zareagowała na moją Milkę. Agra jest strasznie wychudzona da się wyczuć wszystkie żebra o kręgosłupie nie wspominając. Została już wykąpana ale do łazienki musiałam zaprowadzić ją na smyczy bo jak tylko zawołałam ją do łazienki już wiedziała co się święci i w te pędy skoczyła na łóżko, skuliła uszka i przywarła do powierzchni. Nie ma w niej jednak cienia agresji, grzecznie znosiła kąpiel która trwała prawie godzinę.

Suczka uwielbia się przytulać co chwile wkłada swój siwy pychol pod rękę i łasi się jak kot. Zna komendę siad i daj łapkę jednak przed ich wykonaniem troszkę sobie pogada Na spacerze nie ciągnie no może czasami zdarzy się jej. Została na 15minut sama w domu gdy wyszłam z Milką na dwór, oczywiście jak zobaczyła smycz w te pędy do drzwi no i dobiła do nich bo myślała że już otwarte są, 2 razy drapnęła w nie zostawiona sama ale później już było ok, więc mam nadzieje że nie rozniesie mi mieszkania jutro jak będę w pracy. Zdjęcia zrobię jak tylko akumulatorki się naładują a na razie wkleje te co był na tamtym wątku.

Prosiłabym też o wsparcie w postaci karmy dla dziewczyny by ją podtuczyć

http://www.dogomania.pl/threads/197902-Brakuje-270zł-stałych-deklaracji!!!-Wszystko-się-sypie...Agra-szuka-domu!!!
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Avatar użytkownika
Owczarkarz
 
Wiek: 38
Dołączył(a): 08 maja 2011, 18:44
Pochwały: 2
Płeć: Kobieta
Owczarek niemiecki: Spajder

Re: Brakuje 270zł stałych deklaracji!!! Wszystko się sypie..

Postprzez puma » 16 cze 2011, 17:54

Ja mam do oddania 3 kg Happy Doga Maxi juniora, worek byl otwarty co prawda jakies 2 tygodnie temu ale te pare kilo jest caly czas w szczelnie zamknietym wiaderku wiec na wartosci raczej nic nie stracilo. Tylko nie wiem jak z dostareczniem ... Skad jestescie ?

edit: Po wyplacie moglabym wam wyslac poczta, czyli za jakies 2 tygodnie, chyba, ze bedziecie w najblizszym czasie w okolicach Łodzi to dostarcze do rak wlasnych ;-)
Magda&PUMA
puma
Losowy Avatar
Początkujący owczarkarz
 
Wiek: 18
Dołączył(a): 24 kwi 2011, 19:41
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Kobieta
Owczarek niemiecki: PUMA

Re: Brakuje 270zł stałych deklaracji!!! Wszystko się sypie..

Postprzez Razgotra » 16 cze 2011, 21:15

odezwe sie jak będę coś wiedziała

-- 16 cze 2011, o 23:06 --

wysłałam pw
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Avatar użytkownika
Owczarkarz
 
Wiek: 38
Dołączył(a): 08 maja 2011, 18:44
Pochwały: 2
Płeć: Kobieta
Owczarek niemiecki: Spajder

Dział Statystyki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Powrót do Szukamy nowego domu dla owczarka niemieckiego