Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wspominamy zwierzaki które odeszły.

Re: Bruno

Nieprzeczytany postprzez 19krzychu21 » 17 lut 2011, o 10:43

cześć ciotka Egonkowa ;)piękny ten Twój Bruno :D
19krzychu21
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez pumagr » 17 lut 2011, o 11:44

egonek5 napisał(a):wow udało się ...Brawurce baaardzo dziękujemy za okazaną cierpliwosc :oops:
jak widac na zdjęciach z nosem mamy problem,dwóch wetów nos widziało,obie ''diagnozy''inne,pytałam,opisywałam i zdjęcia nosa pokazywałam również na forach weterynaryjnych również ''diagnozy'' odmienne,od wczoraj dajemy preparat wzmacniajacy pigment i bedziemy czekac ,jesli to nie pomoze to problem bedzie poważny :(

Ja na twim miejscu bym się tym nie martwiła , dużo owczarków zimą ma odbarwiony nos a wiosną wszystko wraca do normy :)
pumagr
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 17 lut 2011, o 20:51

no tak, tylko że w jego przypadku to nie zima spowodowała....kilka rzeczy się na to złożyło,dodatkowo dwa razy został dziabnięty w nos przez innego psa,i od tamtej pory nos się jakby papra,pęka itd,masc z antybiotykiem którą dostalismy od wetki też nic nie zmieniła,masc z witaminą A pomagała do czasu,bo teraz jakby gojenie stanęło,nie robi się gorzej,ale też nie poprawia :|
egonek5
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 20 lut 2011, o 19:56

my się z zimy bardzo cieszymy :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
pozdrawiamy cieplutko :P
egonek5
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez pumagr » 20 lut 2011, o 20:53

egonek5 napisał(a):no tak, tylko że w jego przypadku to nie zima spowodowała....kilka rzeczy się na to złożyło,dodatkowo dwa razy został dziabnięty w nos przez innego psa,i od tamtej pory nos się jakby papra,pęka itd,masc z antybiotykiem którą dostalismy od wetki też nic nie zmieniła,masc z witaminą A pomagała do czasu,bo teraz jakby gojenie stanęło,nie robi się gorzej,ale też nie poprawia :|

A próbowałaś maści Triderm ? rewelacja działa przciw zapalnie ,grzybiczo , bakteriobójczo i jest z antybiotykiem , ja ją zawsze stosuje u moich psów jak coś sie papra ,maść działa rewelacyjnie :)
pumagr
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kilche » 21 lut 2011, o 18:39

Już go uwielbiam, a jego zęby jeszcze bardziej :twisted:
Śliczny, a zdjęcia rewelacyjne :)
Kilche
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Marek » 23 lut 2011, o 07:19

Brunek, Brunek pokaż zębiska, dam Ci pęto kiełbasy do pyska. ;) Świetnie pozuje na twardziela.
Marek
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: [*] Maciuś [*]
Imię: Marek
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez malkin » 26 lut 2011, o 19:33

mimo iżzębiska pokazuje to nie jest wcale taki groźny...........
malkin
Początkujący owczarkarz
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 27 lut 2011, o 17:55

Ale pyszczy jak nikt inny! I jest w tym BOSKI! :lol:
Dzięki temu ma zdjęcia jak żaden inny. :lol:
Ps.
Niech już w końcu przyjdzie wiosna :P
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez bank8 » 2 mar 2011, o 22:05

no egonkowa się mi udało zalogować :lol: sie mi udało napisać pierwszy post :lol: na razie obserwuję :shock: ;) , widzę, ze u was zdjęcia pełna parą :P Bruno jak zwykle szatan nie pies :lol: pozdrawiam
bank8
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje