Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wspominamy zwierzaki które odeszły.

Re: Bruno za TM(*)

Nieprzeczytany postprzez ELZA » 15 cze 2012, o 22:12

Bardzo to przykre.. :((
Obrazek
ELZA
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Elza
Imię: Małgorzata
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez dariex » 15 cze 2012, o 22:16

Strasznie mi przykro :(
Jeszcze niedawno wysyłałas mi foteczki Bruna do banerka smonowskiego :( i jego zdjęcie zdobi naszą stronę :(
Trzymaj się,dla Bruna {*}
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 15 cze 2012, o 22:30

... Bruno.... My się kiedyś wszyscy spotkamy na wielkim spacerze jeszcze, tam u góry...
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez mamurda » 16 cze 2012, o 06:19

Żegnaj Brunonku kochany. Zrobiłeś swojemu pańciostwu strasznie przykrą niepodziankę. Kochali cię najmocniej na świecie. Dawałeś im tyle dobrego, Ewuni zapewniałeś towarzystwo dobrej duszyczki kiedy musiała zostawać sama. My też nigdy nie zapomnimy tego twojego uchachanego pychola, cudownego wyrazu ślepków tak wpatrzonych w Ewcię. Troszkę potrafię poczuć co ona czuje, bo nie dawno Fram się tam wybierał, gdzie ty niedawno trafiłeś. Tak miałam nadzieję spotkać cię we wrześniu i wymiziać za wszystkie czasy, ale cóż. Pomaszerowałeś za TM . Mam nadzieję, że nie zapomnisz pozdrowić od nas wszystkich naszych psiaków które tam są. One sie tobą zaopiekują. Tylko Ewcia zostanie w żalu nie do opisania. Ewuniu przykro mi niezmiernie.Jestem w szoku i boli mnie to bardzo. Trzymajcie się kochani. Ściskam , przytulam. Jestem z Wami. :((
mamurda
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Fram [*]
Imię: Barbara
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 16 cze 2012, o 06:43

dziękuje Wam bardzo...
bardzo ważny i pomocny filmik dla włascicieli futer...mimo naszych prób nam się niestety nie udało;(((
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... l?cookie=1
Tomku bardzo Cię proszę o przeniesienie tego filmiku w odpowiednie miejsce,ja nie mam naprawde siły na szukanie odpowiedniego działu...
egonek5
Owczarkarz
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 16 cze 2012, o 07:06

Egonek5 bardzo mi przykro, Bruno na pewno bardzo Was kochał i nigdy o Was nie zapomni. 3majcie się.
Kiria
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zulus

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 16 cze 2012, o 07:26

Ewuniu:(bardzo mi przykro nie jestem w stanie nic teraz napisać odezwe sie później:((*)
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 16 cze 2012, o 10:39

Słabo mi się zrobiło, nie mogę w to uwierzyć!!! Ewa, kochana trzymaj się, przytulamy mocno. Strasznie mi przykro. Nadal nie mogę uwierzyć...
Karoll
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 16 cze 2012, o 11:09

Aż mnie zmroziło...trzymajcie się..
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa

Nieprzeczytany postprzez Aśś » 16 cze 2012, o 11:29

Współczuję :-(
Obrazek
Aśś
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sparrow
Imię: Asia Patryk

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje