Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wspominamy zwierzaki które odeszły.

Re: Bruno za TM(*)

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 16 cze 2012, o 11:55

Współczujemy również :(
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 16 cze 2012, o 11:58

Bardzo nam przykro i trzymaj sie Ewuniu :-( jestesmy z Toba :-(
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez niya » 16 cze 2012, o 12:32

Strasznie, strasznie mi przykro, mocno współczuję straty najlepszego przyjaciela, miał barwne i szczęśliwe życie i miał szczęście być kochanym z całego serca. Dał wam wiele radosnych chwil dzięki którym na zawsze zostanie w waszej pamięci.
Tak ogromnie mi przykro! :(
Obrazek

Obrazek
niya
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 16 cze 2012, o 16:30

współczuję bardzo :(
taki śliczny psiak.. tak niespodziewanie odszedł :(
strasznie mi przykro :( :-((
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 16 cze 2012, o 23:06

Smutne wieści :(
Trzymajcie się cieplutko
Dla Bruna [*]
gochadrozdek
Hodowca
Owczarek niemiecki: ARIA,ZULUS,ELISE
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez 14ruda » 16 cze 2012, o 23:35

Brzdo wspólczujemy :-((
Szkolimy NIE tresujemy! http://www.karpeteam.eu
14ruda
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aicha,Zefir
Imię: Joanna
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 17 cze 2012, o 08:14

Ewunia, przeczytałem Twojego posta w piątek wieczorem na moment przed pójściem spać i zdołowałem się. Jest mi bardzo przykro, naprawdę współczuję straty przyjaciela. :( Życie Bruna śledziłem od lat, zdaje się od 2007r. Był jednym z moich internetowych ulubieńców, ładny, duży, postawny pies (takie lubię) wiecznie z zębami na wierzchu - tak zostanie przeze mnie zapamiętamy. Myślę "Brunek" i widzę oczyma wyobraźni jego wyszczerzone na każdej sesji foto zębiska. Drugiego takiego owczarkowego agenta w polskim internecie nie było.

Trzymaj się, pozdrawiam.
T.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez niya » 17 cze 2012, o 10:18

Nie mogę przestać o tym myśleć, co kilka godzin wracam myślami do tej tragedii i cały czas myślę co napisać, aby było w porządku i żeby ta strata nie była taka odczuwalna, ale to głupie bo jakie słowa ukoją taki ból? Mimo to wciąż myślę jak pomóc, jak pocieszyć.... trzymaj się
Obrazek

Obrazek
niya
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 17 cze 2012, o 10:44

Chyba nie ma osoby wśród "naszych" która by o Burcu nie myślała...
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Ewa-Hunter » 17 cze 2012, o 11:06

Ewciu, ta wiadomość to dla mnie prawdziwy szok. Jetem tu od niedawna i właśnie oglądałam Wasze zdjęcia, a tu ...
Trzymaj się, Bruno to piękny pies i taki pozostanie. Przytuliłabym Cię mocno ale za daleko jasteś...więc słowa muszą wystarczyć.
Ewa-Hunter
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Hunter
Imię: Ewa

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje