Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wspominamy zwierzaki które odeszły.

Re: Bruno za TM(*)

Nieprzeczytany postprzez Kasia-Bari » 17 cze 2012, o 11:41

Jejku jak rzadko wchodzę na forum to jak na fb zobaczyłam że Bruno nie żyje to aż musiałam wejść bo nie wierzyłam :( Strasznie mi przykro. Współczuje i ściskam mocno ..
Kasia-Bari
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 17 cze 2012, o 12:10

widziałam na fb i to dla mnie szok.. pies w sumie był w sile wieku jeszcze... tylko 7 lat :(

jedyne co moge napisać to, że też mieliśmy ONa który padł chyba na zawał... był mało wybiegany, a potem hulał i rano już nie żył.. także wiem po części co czujesz... tylko nasz miał 9 lat :(

inaczej boli jak pies choruje i odchodzi, bądź trzeba go uśpić a co innego jak śmierć jest tak nagła...

trzymajcie się :ok:
kalyna
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Haga » 18 cze 2012, o 12:50

Pewnie dla psa to zbawienna śmierć, dla nas niestety nie :(. Choć jak patrzyłam jak Haga cierpiała to sama nie wiem. Tule Cię
Monika z Wegą, Sajgą i Zuzią
Cortina i Haga [']
Haga
Świeżak
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 19 cze 2012, o 15:13

strasznie mi przykro
bądź silna
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 26 sie 2012, o 19:57

Nie mialam pojecia, ze Bruniastgo juz z nami nie ma... Bardzo, bardzo mi przykro :-((
nebrot
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje