Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wspominamy zwierzaki które odeszły.

Re: Owczarek niemiecki Bruno - wróciliśmy

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 30 maja 2012, o 18:54

Ekhm..., ekhm... :pała: :pała: :pała: :pała: :pała:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 31 maja 2012, o 07:54

z pałami na nas? :lool: słusznie,należy nam się :ooops:
U nas bez zmian,Burco zdrowe,zryte i hałaśliwe jak zawsze,teraz przeszczęśliwy bo zaś w żabolandi mieszkamy czyli ''tatuśia''ma na codzień :lool: postarzało się ino troszeczke psisko,siwych włosów przybyło,za dwa tygodnie 7 latek już kończymy ,wczoraj prezencik od ''tatusia''dostał,drugi basenik do cienia ,idealny pod naszą czereśnie,teraz do dom już chyba wracac nie będzie nawet na kimanie :lool: ja to powinnam focha porządnego strzelić,butów się doprosić nie mogę,a burcowi się drugi basem dostał :przerażenie :przerażenie:
w głowie dalej nic,pusto :lool:
Obrazek
bardziej od zabytków,samoloty burca jarają :-)
Obrazek
2,5 km od naszego domu mamy świetne tereny na spacery,a my dopiero teraz je odkrylismy :głupol:
Obrazek
już nas tam znają,a raczej słyszą :roftl:
Obrazek
to chyba jedyne zdjęcie,na którym burco zadowolone z buziaka :lool:
Obrazek
Obrazek
pozdrawiamy wszystkich i starych i nowych forumowiczy :-)
egonek5
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 31 maja 2012, o 16:59

jaki śpiewak z niego :D
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 31 maja 2012, o 17:07

Cieszę się że mój ulubiony potwór jest dalej w formie.
Obrazek
Ale gdyby tak wypadł na mnie zza krzaka... :przerażenie:
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 31 maja 2012, o 18:09

No Brunio, widać że dobrze się masz ... :-)
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 31 maja 2012, o 18:21

Bruno jest nie do podrobienia ;-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Rex » 2 cze 2012, o 23:47

[quote="egonek5"

Obrazek
[/quote]

Ale zębiska nie chciała bym sie znaleźć w ich zasięgu :lool: mizianka dla Bruna :lool: pozdrawiamy
Rex
Losowy avatar

Re: Bruno za TM(*)

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 15 cze 2012, o 21:26

niestety Tomku forma była ale serduszko nie wytrzymało,dwa dni po swoich 7 urodzinach Bruno odszedł,niespodziewanie,nagle,boli bardzo że nie zdążyliśmy się nawet pożegnac...kochałam tego psa i nadal kocham,jeszcze do mnie nie dotarło że On już nie wróci.......
egonek5
Owczarkarz
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 15 cze 2012, o 22:03

O matko, Ewuniu, tak bardzo mi przykro. Nie mam pojęcia co napisać ... Tak szybko, tak nagle.
Strasznie Ci współczuję. Żadne słowa tu nie pomogą. Trzymaj się, Kochana. Myślami jestem z Tobą, tylko tyle mogę zrobić.
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 15 cze 2012, o 22:10

Och... :(
Wilania
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje