Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Brutus <3

Nieprzeczytany postprzez MhrocznaaaxD » 27 cze 2012, o 09:17

Hej :-) Trochę dawno nas tu nie było, ale jakoś zapomniałam o tej stronce.. ale za to mam kilka nowych fotek :yahoo: No i jeszcze powiem krótko: Psy czują się dobrze, szaleją jak zawsze każdego dnia,wariaty moje <3 :lool:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MhrocznaaaxD
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez MhrocznaaaxD » 27 cze 2012, o 14:38

MhrocznaaaxD
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Camila » 27 cze 2012, o 14:56

zaglososwane jak zdjecie wstawilas do konkursu???
Camila
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez MhrocznaaaxD » 27 cze 2012, o 15:22

Camila napisał(a):zaglososwane jak zdjecie wstawilas do konkursu???

Wstawiasz im na tablicę,a oni wstawiają do galerii :)
MhrocznaaaxD
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez MhrocznaaaxD » 25 sie 2012, o 09:53

Hej;)
Dodałabym teraz pare fotek, ale coś nie mogę wstawić.. później to zrobię. xd Bo musze ogarnąć stronkę do hostingu zdjęć xD

Ale mam do Was prośbę;) Klikajcie tutaj LUBIĘ TO: http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 632&type=3 :)
z góry dzięki:*
MhrocznaaaxD
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje