Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Buda

Nieprzeczytany postprzez karola » 29 wrz 2011, o 15:08

Wiecie może gdzie kupić dobrą, czyli nieprzemakalną,nieprzepuszczającą zimna budę. Chodzi mi o coś takiego:
http://www.zooplus.pl/shop/psy/buda_drzwiczki_dla_psa/dwuspadowy_dach/189629
karola
Początkujący owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Flower
Imię: Karolina
Pochwały: 2

Re: Buda

Nieprzeczytany postprzez Maksio1 » 27 paź 2011, o 21:50

na allegro ale taką budę sam możesz zrobić z desek z felcem bądź rantem i kupisz gonty na dach możesz też dać gonty na ścianki zewnętrzne a między ścianką zewnętrzną a wewnętrzną daj 5cm styropian to powinno wystarczyć oczywiście zgodnie z normami musi być przedsionek i komora, buda na zdjęciu nie ma przedsionka
Maksio1
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 27 paź 2011, o 21:53

Maksio, swietny pomysl, ale ciekawa jestem ile kobiet zrozumialo 'felc' i 'gonty' :lol: :lol: :lol:
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Maksio1 » 27 paź 2011, o 22:10

już pomagam
frezarka to takie urządzenie do robienia rowków w drewnie (deskach)
ale jest prostszy sposób idziesz do obi,nomi czy castoramy kupujesz 6 kołków o wysokości 1,2 m i dokupujesz gotowe deski z rowkami o długości 3m
to długość a szerokość 1.7m

-- 27 paź 2011, o 23:12 --

gont do ta papa na daszku budy ale to zbyteczne i droższe od normalnej papy z tym że lepiej wygląda
Maksio1
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 27 paź 2011, o 22:20

no i wszystko wiadomo :hi
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 27 paź 2011, o 22:22

Super :ok Ja jestem (wlasymi rekoma) po wielu remontach domow i mieszkan, wiec budowlanka nie jest mi straszna, ale pewnie jestem wyjatkiem :-)
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Maksio1 » 27 paź 2011, o 22:30

chodzi mi o to że samemu można zbudować budę która będzie ciepłym i przytulnym domem dla naszego pupila większość produktów oferowanych na rynku jest marnej jakości a jeśli ktoś lubi i ma czas na majsterkowanie to przecież sama przyjemność czyż nie :D
Maksio1
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 27 paź 2011, o 22:30

a wlasnie ze nie :-) ;-) moja Ewa tez moze sie pochwalic pewnym w tym kierunku zainteresowaniem podobnie jak Ty Ewuniu wiec Brawo Moje Panie -moze zalozycie jakas firme budowlana a my faceci bedziemy kontrolowac zawartosc pianki w kufelkach piwa ;-) ;-) ;-)
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 28 paź 2011, o 08:26

Pewnie, że samemu można zrobić budę. Raz, że wyjdzie taniej, dwa-przyjemność z majsterkowania. My przymierzaliśmy się do budy dla Sookie na zimę. Znalazłam ładną i rozmiarowo odpowiadającą, budę z przedsionkiem na allegro. A że byly zdjęcia i podane dokładne wymiary zewnętrzne i wewnętrzne, wystarczyło pojechać do budowlanego po materiały. Ale nie pojechaliśmy :ooops: Sook stala się kolejnym kanapowym psem :ooops:
Karoll
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Maksio1 » 28 paź 2011, o 10:32

wydaje mi się że pies typu owczarek niemiecki powinien być na dworze raz że się hartuje dwa że się moim zdaniem lepiej czuje moje psiaki jak wchodzą do domu to wydaje mi się że się źle czują
onk ma podszerstek i dość grubą okrywę włosową. Ale absolutnie nie neguję trzymania onak w domu :) pozdrawiam
Maksio1
Losowy avatar

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje